HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Recenzia: Dokovacia stanica k ultrabookom a MacBookom

0

Konštruktéri ultrabookov kladú dôraz na malé rozmery, predovšetkým malú hrúbku a hmotnosť, aby používateľovi poskytli maximálnu mobilitu. Často však k ultrabooku vybavenému dvoma či dokonca jedným portom USB-C, cez ktorý sa v niektorých prípadoch počítač aj napája a nabíja, potrebujete pripojiť externý monitor a ďalšie periférie cez konektory USB-A. Jedno z riešení je dokovacia stanica BML USB-C Multiport docking station XL.

Na trhu sú, samozrejme, aj menšie adaptéry a redukcia, ale aj táto dokovacia stanica je v prípade potreby spratná a prenosná. Alebo ju môžete mať doma či na pracovisku a pri prenášaní počítača nebudete musieť zakaždým odpájať všetky káble. Stačí vytiahnuť len kábel USB-C z ultrabooku.

Cez port HDMI môžete prenášať obraz na pripojený monitor či televízor v 4K kvalite. K dispozícii sú aj dva klasické konektory USB 3.0, jeden výstupný konektor USB-C, RJ-45 na rýchly internet a 2 konektory jack na pripojenie externého audia a mikrofónu. Dokovacia stanica podporuje technológiu power delivery 20,3 V/3 A a v balení je aj kábel USB-C na pripojenie k ultrabooku.  

Verdikt: Perfektné zariadenie na obdobie, kým bude dostatok periférií USB-C. 

Technické parametre:
Vstupný port: USB-C; výstupné porty: 2× USB-A 3.0, HDMI, RJ-45, 2× jack a USB-C; rozmery 224 × 34 × 34 mm

Cena: 60 EUR

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Apple notebook Mac MacBook pocitac USB internet

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať