SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Spoločnosť Lenovo posúva hranice tradičných zariadení, prináša budúcnosť ohybných displejov a prvý počítač s 5G konektivitou

Tlačové správy
0

Spoločnosť Lenovo na konferencii CES 2020 pokračuje vo svojom poslaní a ako prvá predstavuje svetu inovácie, ktoré majú potenciál meniť životy, posúvať celý segment dopredu a odhaliť nové možnosti, ktoré prináša naša rýchlo sa rozvíjajúca éra konektivity. Vďaka globálnej vízii vytvoriť inteligentnejšiu technológiu pre všetkých, sú dnešné novinky nielen inteligentnejšie, ale všetkým a všade prinášajú rýchlejšiu a ohýbateľnejšiu budúcnosť. Všetky informácie o predstaveniach spoločnosti Lenovo na CES nájdete tu.

Rýchla budúcnosť s 5G
S 5G, ktorá bude naďalej meniť technologické zázemie a umožní rozvoj inteligentných miest, inteligentnej infraštruktúry a inteligentného internetu vecí (IoT), priniesla spoločnosť Lenovo svetovo prvé 5G PC1– po prvýkrát sa tak 5G konektivita stane súčasťou prémiového počítačového zážitku mimo smartfónovej technológie. Yoga 5G je ultraprenosný notebook 2v1 a celkovo prvý počítač poháňaný počítačovou platformou Qualcomm® Snapdragon® 8cx 5G. Poskytuje vysokorýchlostné pripojenie k sieti 5G, ktoré je až 10-krát rýchlejšie ako 4G, a to prostredníctvom poskytovateľa služieb 5G2 keď ste na cestách, alebo prostredníctvom spoľahlivého prístupu k Wi-Fi keď ste doma.

Yoga 5G bude dostupná na jar 20203, s cenou začínajúcou od 1 499 dolárov – viac sa dozviete tu.

Skladateľné zariadenia
Ako líder pri uvádzaní nových druhov zariadení na trh, spoločnosť Lenovo opäť transformovala prenosný počítač na prvé skladateľné PC na svete, ThinkPad X1 Fold. Revolučný nový počítač ThinkPad je vyrobený z kombinácie ľahkých zliatin a uhlíkových vlákien a je pokrytý koženým fóliovým poťahom, ktorý využíva technické dokonalosti a poznatky o zákazníkoch, ktoré zásadne formovali prenosnú formu skladateľného zariadenia. S odolnosťou a spoľahlivosťou očakávanou od značky ThinkPad, je X1 Fold plne funkčný prenosný počítač s 13,3-palcovým OLED displejom s hmotnosťou menej ako 1 kg. Prispôsobuje sa potrebám používateľov, keďže môže plynulo meniť rôzne tvary z kompaktu na úplne plochý displej. X1 Fold je iba jedným produktom, ktorý je súčasťou širšieho záväzku spoločnosti Lenovo pre ohýbateľnú budúcnosť, ktorá zahŕňa nedávno oznámený motorola razr.

X1 Fold bude dostupný od polovice 2020, s cenou začínajúcou na 2 4993 dolároch – viac sa dozviete tu. Viac informácií o dostupnosti nového motorola razr nájdete tu.

Redefinujte osobnú produktivitu
Hranice medzi používaním notebooku a smartfónu sa stierajú a pracovná sila nasledujúcej generácie s nimi často pracuje súbežne, spoločnosť Lenovo tak predstavuje ThinkBook Plus – notebook s inovatívnym displejom e-ink na vrchnom kryte, pre zvýšenie produktivity a sústredenia. Displej sa dá použiť na vytváranie ilustrácií a písanie poznámok pomocou Precision Pen súčasne s prijímaním dôležitých upozornení pri zatvorenom vrchnom kryte. Toto zariadenie je nový druh prenosného notebooku, ktorý poskytuje inovatívne možnosti a funkcie, ktoré používateľom pomáhajú maximalizovať svoju efektívnosť pri multitaskingu.

ThinkBook Plus bude dostupný od marca 2020, s cenou začínajúcou na 1 1993 dolároch. Obrázky si môžete stiahnuť tu.

Prenosnosť + jednoduchosť
Nový Lenovo IdeaPad Duet Chromebook je navrhnutý pre tých, ktorí browsujú najnovšími aplikáciami, vyhľadávajú najnovšiu zábavu alebo robia zmysluplnú prácu na cestách a je jedným z najľahších a najtenších Chromebookov na svete s dlhou výdržou batérie až do 10 hodín.4 Nový, plne vybavený, oddeliteľný Chromebook 2v1 má minimalistický dizajn a voliteľný stylus USI5 pre intuitívny rukopis, písanie poznámok s nízkou latenciou a kreslenie figúr, takže perfektne kombinuje prenosnosť s jednoduchosťou. 

IdeaPad Duet Chromebook bude dostupný od mája 2020, s cenou začínajúcou na  279.993 dolároch. Viac sa dozviete tu.

Modernizácia inteligentného domu
V nadväznosti na úspechy Lenovo Smart Clock a Lenovo Smart Display prináša Lenovo odborné znalosti z inteligentných domácností na novú úroveň s predstavením Lenovo Smart Frame. Smart frame je vybavený obrazovkou s matným povrchom a antireflexnou vrstvou, čo znamená, že obrázky je možné obdivovať a prezerať pri akomkoľvek nastavení jasu alebo dennej doby. Jeho snímač farebného tónu upravuje jas obrazu v súlade s okolitým svetlom v miestnosti, aby bol zážitok zo sledovania prirodzenejší a estetickejší, takže je ideálny pre akúkoľvek miestnosť v dome, kde môžete tieto dávno zabudnuté cestovné fotografie znovu objaviť a zdieľať. Na prehrávanie, pokračovanie alebo pozastavenie snímky fotografií alebo videa je možné použiť celý rad gest rukou.

Lenovo Smart Frame bude dostupný od augusta 2020 s cenou začínajúcou na 3993 dolároch. Obrázky si môžete stiahnuť tu.

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo Ideapad duet CES 5G

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať