SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

SSD novinky predstavené na podujatí What’s Next Western Digital

0

Predstavovanie noviniek začneme inováciami produktov značiek SanDisk a SanDisk Professional vrátane modulárneho SSD ekosystému a najrýchlejších pamäťových triedy UHS-I. Nové produkty sú navrhnuté tak, aby posilnili možnosti profesionálnych tvorcov a kreatívcov nielen v štúdiu, napríklad pri vytváraní novej veľkej fotografie, ale aj priamo v teréne pri vytváraní videa.

Modulárny SSD ekosystém SanDisk Professional PRO-BLADE zahŕňa zásobníky PRO-BLADE SSD, prenosné puzdro PRO-BLADE TRANSPORT a stolné úložisko PRO-BLADE STATION.

Je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na viacstupňové, super rýchle prenosné úložisko pre bleskové nahrávanie, spracovanie a kopírovanie vysokého objemu digitálneho obsahu vo vysokom rozlíšení. Výkonný ekosystém PRO-BLADE umožňuje užívateľom jednoducho vybrať ľahké, vysokokapacitné digitálne zásobníky PRO-BLADE SSD, a tak fyzicky prenášať terabajty uložených dát bez ďalšieho objemného hardvéru. Viacúčelový modulárny ekosystém PRO-BLADE je postavený tak, aby transformoval všetky pracovné postupy pomocou škálovateľnej kapacity pri vhodnej časovej úspore nielen v teréne na lokáciách, ale aj následne v štúdiu.

Digitálny SSD zásobník PRO-BLADE SSD umožňuje užívateľom škálovať ukladací systém podľa potreby v krátkej dobe, či už v štúdiu alebo v teréne na lokáciách. Digitálny SSD zásobník PRO-BLADE SSD je pripravený na akúkoľvek lokáciu a odolá pádu z výšky až 3 metre aj tlaku až 181 kg, a tým zaistí bezpečnosť dát na cestách. Vložením digitálneho zásobníku PRO-BLADE SSD do prenosného puzdra PRO-BLADE TRANSPORT môže užívateľ vytvoriť výkonné prenosné SSD úložisko. Vďaka možnosti vloženie až štyroch digitálnych zásobníkov PRO-BLADE SSD do super rýchleho stolného úložiska PRO-BLADE STATION môže užívateľ vytvoriť maximálne univerzálny nástroj pre plynulé pracovné postupy. 

Po vložení multifunkčného, ľahkého digitálneho SSD zásobníku PRO-BLADE SSD do prenosného puzdra PRO-BLADE TRANSPORT s USB-C (20 Gbps) je možné dosiahnuť rýchlosť čítania a zápisu až 2000 MB/s2. PRO-BLADE TRANSPORT umožňuje jednoducho vymieňať digitálne SSD zásobníky PRO-BLADE a prenášať terabajty uložených dát bez nutnosti prenášať nadbytočný hardvér. Pripojte puzdro PRO-BLADE TRANSPORT k USB-C kompatibilnej kamere alebo fotoaparátu pre nahrávanie vo vysokom rozlíšení priamo do vloženého digitálneho SSD zásobníku PRO-BLADE. Jednoducho meňte zásobníky a pokračuje v snímaní bez prerušenia.

Stolné úložisko PRO-BLADE STATION SSD je optimalizované pre profesionálov, ktorí hľadajú najrýchlejší spôsob, ako nahrať, kopírovať a spracovávať digitálny obsah. Stolné úložisko je možné „nabiť” až štyrmi digitálnymi zásobníkmi PRO-BLADE SSD naraz a vytvoriť tak výkonné SSD úložisko s rozhraním Thunderbolt.  Toto stolné SSD úložisko je vybavené rozhraním Thunderbolt 3 (40 Gbps) a je možné nabiť a meniť až štyri vysoko kapacitné PRO-BLADE SSD zásobníky zaraz pre súbežný prenos dát, spracovanie záznamu 4K/8K/12K v reálnom čase a super rýchle kopírovanie dát. Stolné úložisko PRO-BLADE STATION umožňuje profesionálom vziať na seba tie najnáročnejšie pracovné úlohy s využitím výnimočne modulárnej a škálovateľnej SSD pracovnej stanice, ktorá posilní ich kreativitu.

Do produktovej rodiny herných SSD diskov WD_Black pribudol interný SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe a herný externý SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive. Obe novinky sú navrhnuté tak, aby zvýšili hráčom zážitok z hrania. Obohatené portfólio WD_Black teraz ponúka hráčom ďalšie možnosti, ako upgradovať herný PC alebo hernú konzolu.

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe je optimalizovaný pre elitných hráčov, ktorí hľadajú bezkonkurenčný výkon. Tento výkonný interný SSD disk PCIe Gen4 prináša zlomové rýchlosti čítania až 7 300 MB/s. Minimalizovaná latencia, prediktívne načítanie a adaptívne riadenie teploty zabezpečí hráčom neuveriteľný zážitok z hrania a pridá navyše rýchle časy načítania a spúšťania hier a herných kapitol, plný vizuálny zážitok a nekompromisné riadenie zahrievania. Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozícii k stiahnutiu) s novým herným režimom Game Mode 2.0 (len u Windows) uvoľňuje potenciál rastu výkonu počítača, a hráči môžu hrať, streamovať, nahrávať a ukladať hry a dominovať pri ich hraní. Voliteľný chladič (pri modeloch 1 TB a 2 TB) je určený pre udržanie špičkového výkonu a je doplnený aj RGB podsvietením pre vylepšenie vzhľadu každého herného stroja. Disk bude dostupný v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB

Externý herný SSD disk WD_Black P40 Game Drive je vytvorený pre hráčov, ktorí hľadajú prenosné úložisko, ktoré ponúka výkon aj štýl. Externý herný SSD disk WD_Black P40 Game Drive má rozhranie USB 3.2 Gen2x2 a žeravé rýchlosti čítania až 2 000 MB/s. Disk je doplnený RGB podsvietením s ovládaním (len Windows). Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozícii k stiahnutiu) poskytuje plné ovládanie LED displeja a môže byť synchronizovaný s mnohými existujúcimi RGB ekosystémami pre nastavenie, ktoré môže byť personalizované podľa obľúbeného štýlu hráča.

Štíhly, kompaktný a odolný dizajn disku predurčuje WD_Black P40 aj pre hranie hier na cestách. Disk bude dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
WD SSD

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať