ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

SWAN rozširuje službu TO.doma do takmer 50 nových lokalít

Tlačové správy
0

Ďalšie tisícky domácností si môžu vďaka SWANu užívať výhody vysokorýchlostného internetu, ktorý prináša najmodernejšia LTE technológia. Telekomunikačný operátor ponúka pevný internet TO.doma už aj v ďalších 47 mestách a obciach. Službu majú od teraz k dispozícii napríklad aj obyvatelia Dobšinej, Giraltoviec, Krompách, Novák, Sládkovičova, Smižian alebo Tisovca.

„Službu TO.doma neustále rozširujeme do ďalších miest, ale nezabúdame ani na menšie obce. Náš pevný LTE internet je ideálnym riešením práve pre obyvateľov rodinných domov, pretože sa šíri vzduchom, a tak nie je potrebná zložitá kabeláž či rozkopávky pozemku. Pritom ponúka stabilne vysoké prenosové rýchlosti,“ uviedol riaditeľ pre stratégiu SWAN, a. s., Jozef Lasz.

TO.doma ocenia aj obyvatelia tých lokalít, kde boli doteraz odkázaní na internetové služby cez DSL, Wifi alebo WiMax providerov. Veľkou výhodou tejto služby je, že sa šíri vzduchom a je dostupná aj v miestach, kde zákazníci nemôžu využívať internetové pripojenie pomocou optických káblov.

SWAN najnovšie pokryl službou TO.doma tieto mestá a obce:

Bernolákovo

Jarovnice

Mojmírovce

Svit

Bošany

Kaluža

Nitrianske Pravno

Šurany

Častá

Kendice

Nižná

Tisovec

Čečejovce

Komjatice

Nováky

Tomášov

Čierna nad Tisou

Košické Oľšany

Podolínec

Trstená

Dobšiná

Kováčová

Rybany

Turany

Dvory nad Žitavou

Kráľovský Chlmec

Sady nad Torysou

Turňa nad Bodvou

Fintice

Krompachy

Sečovce

Veľké Leváre

Gajary

Lieskovec

Sládkovičovo

Veľké Zálužie

Giraltovce

Lipany

Slovenská Ľupča

Zemianske Kostoľany

Hliník nad Hronom

Ľubica

Smižany

Zvolenská Slatina

Chynorany

Malý Šariš

Strážske

 

Služba TO.doma je dostupná pre obyvateľov viac ako 300 miest a obcí. Dostupnosť služby na konkrétnej adrese si môžu zákazníci overiť vo všetkých SWAN CENTRÁCH alebo zavolaním na linku zákazníckej starostlivosti na tel. č.: 0650 123 456. Produkt si môžu zákazníci kúpiť na predajných miestach SWANu alebo objednať prostredníctvom webovej stránky www.swan.sk.

SWAN

Všetky autorove články
Swan

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať