ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Samsung víkendy pokračujú aj počas augusta

1

Špeciálny projekt

Populárne Samsung víkendy, počas ktorých môžete získať obľúbené mobilné zariadenia za zvýhodnené ceny, pokračujú aj počas augusta. Už tento víkend, ktorý začína v piatok 21. augusta a trvá do nedele 23. augusta do polnoci, môžete využiť jednu z akcií na vybrané modely smartfónov, tabletov a nositeľnej elektroniky značky Samsung. Aj tento víkend sú do ponuky zaradené špičkové modely Galaxy S, Note či modely z radu Galaxy A. Akcia platí v značkových predajniach Samsung v bratislavských nákupných centrách Avion a Bory Mall, v SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku a v internetovom obchode značky Samsung, kliknite TU. Akcia platí do vypredania zásob a počas víkendu môže prísť k jej obmene.

Samsung si však pripravil aj ďalšiu akciu s názvom V dobrej spoločnosti. Počas nej môžete objavovať slovenské hrady a zámky. Budúci víkend 29. augusta to bude hrad Trenčín. Pridajte sa k dobrej spoločnosti so Sajfom a jeho špeciálnymi hosťami – influencerkou Janatini a novinárkou z Hospodárskych novín Alžbetou Gavendovou – a zažite VIP večer na Trenčianskom hrade. Zároveň si zahráte o hlavnú cenu Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Registrácia na akciu trvá do 24. augusta 2020 do 20:00 hod.

Deň na to, 25. augusta Sajfa vyžrebuje 15 šťastných výhercov, ktorí získajú pozvánku 1+1 na výnimočný večer a komentovanú prehliadku Trenčianskeho hradu 29. augusta. Navyše, Samsung pre všetkých výhercov na Trenčianskom hrade pripravil prekvapenie. Zaregistrujte sa však už teraz na stránke www.vdobrejspolocnosti.sk a možno budete jedným zo šťastlivcov V dobrej spoločnosti. Po zaregistrovaní získate voucher s 20 % zľavou na vstupné na Trenčiansky hrad.

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

1 komentár

klasicky reakcia na: Samsung víkendy pokračujú aj počas augusta

23.8.2020 03:08
skuste si porovnat kombo samsung galaxy s10 plus + vysavac na stranke samsungu a na heureke. ale aj tak lepsie ako ta akcia minule :)
Reagovať

Pridať komentár