TCL_092023 TCL_092023 TCL_092023

Štefan Klein je novým obchodným riaditeľom S&T Slovakia

Tlačové správy
0
Štefan Klein nastúpil na pozíciu obchodnéhoriaditeľa spoločnosti S&T Slovakia 1. marca 2014. Do S&T Slovakiaprichádza zo spoločnosti KPMG Slovensko. Vo funkcii strieda JurajaSaktora.

Štefan Klein na novej pozícii zodpovedá za obchodnú stratégiu, vedenie obchodného tímu a riadenie vzťahov so zákazníkmi a partnermi spoločnosti S&T Slovakia. K jeho hlavným prioritám patrí rozvoj nových obchodných príležitostí.

„Som presvedčená, že Štefan prináša so sebou cenné skúsenosti, ktoré pomôžu rozvinúť naše aktivity v nových trhových segmentoch a posunúť našu spoločnosť na popredné miesta v slovenskom IT prostredí," hovorí Helena Horovčáková, Country Manager spoločnosti S&T Slovakia.

Štefan Klein má dlhoročné skúsenosti z viacerých obchodných a manažérskych pozícií. Do S&T Slovakia prichádza zo spoločnosti KPMG Slovensko, kde pracoval od roku 2008 na pozícii riaditeľa pre rozvoj v oblasti poradenstva a konzultácií. Zároveň bol spoluzodpovedný za riadenie významných projektov a posilňovanie obchodných vzťahov s klientmi. V minulosti pôsobil na riadiacich obchodných pozíciách v spoločnostiach TBDS (Rádiokomunikácie), S&T Slovakia a Slovanet.

Štefan Klein je absolventom Elektrotechnickej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať