PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Súťaž Ericsson Application Awards 2013 odštartovala

0
Súťaž Ericsson Application Awards poskytuje skvelú príležitosť presadiť sa v oblasti tvorby aplikácií a súčasne získať ocenenie a nadviazať kontakty s telekomunikačným odvetvím.

Tento rok sa môžu súťažiaci prihlásiť do dvoch kategórii: prvá je určená študentom a druhá malým a stredným firmám s menej než 100 zamestnancami. Témou tohtoročného ročníku súťaže je „Aplikácia pre život v meste", ktorá podporí víziu Ericssonu o prepojenej spoločnosti, v ktorej je vďaka kombinácii mobilného a vysokorýchlostného pripojenia, cloudov, aplikácií a služieb prepojené prakticky všetko.

Súťažné tímy majú za úlohu vytvoriť aplikáciu založenú na systéme Android, ktorá spĺňa tému súťaže. Víťazom predchádzajúceho ročníku v kategórii firiem sa stala aplikácia pre mobilnú zdravotnú starostlivosť vytvorená v Keni. Prvú cenu v kategórii študentov získala aplikácia na kreslenie a chatovanie vytvorená v Číne. Cenu Technológie pre dobrú vec získala lekárska a spoločenská platforma poskytujúca prístup k zdravotným informáciám vyvinutá v Egypte. Celkovo sa súťaže zúčastnilo 143 tímov z viac než 50 krajín so 242 nápadmi, videami a aplikáciami, čo je dvakrát viac než v predchádzajúcom roku.

Tento rok bude v každej kategórii udelených niekoľko cien:
• Prvé miesto: 25 000 eur
• Druhé miesto: 10000 eur
• Tretie miesto: 5000 eur
• Štvrté a piate miesto: diplomy

Pre viac informácií, navštívte webové stránky Ericsson Application Awards 2013.

Pridať komentár