Takto bude vyzerať vianočná ponuka od Telekomu

0

Polovička októbra je najvyšší čas, aby operátori predstavili svoje vianočné ponuky. Tlačová konferencia Telekomu bola rozdelená na tri tematické časti.

V prvej časti manažér vývoja televíznych služieb Andrej Miklánek zrekapituloval dosiahnuté úspechy, predovšetkým 581-tisíc zákazníkov využívajúcich televízne služby Telekomu. Zlepšená aplikácia Magio Go umožňuje ovládanie gestami, prehľadnejší program a lepšiu orientáciu v archíve. Postupne sa bude zákazníkom aktualizovať používateľské rozhranie. V decembri už tradične budú desiatky kanálov sprístupnených všetkým zákazníkom.


Andrej Miklánek zrekapituloval dosiahnuté úspechy a novinky týkajúce sa Magio televízie

V druhej časti Peter Olaš hovoril o zlepšovaní zákazníckej skúsenosti, ktorá je dôležitá hlavne v prípade, ak má zákazník s niektorou službou problém. Pre ľudí pracujúcich z domu je kľúčový faktor kvalitné a hlavne nepretržité internetové pripojenie. Zákazník v prípade problému typu výpadok internetu volá na zákaznícku linku a ako riešenie na preklenutie doby poruchy dostane 2× 24-hodinové kupóny neobmedzených údajov, takže zákazník si môže urobiť zo svojho smartfónu, prípadne smartfónu ktoréhokoľvek člena rodiny, ktorý je zákazníkom Telekomu, hotspot a nahradiť výsledok „pevného“ internetu.


Nahradenie výpadky niektorej zo služieb

Tretia časť tlačovej konferencie bola venovaná vianočnej ponuke. Zaujali nás hlavne varianty populárnych „dvojičiek“ a koncepcia bezkáblovej domácnosti pomocou zariadenia na prenos internetu po elektrickej sieti.


Pozrite si súhrn noviniek na našom videu

Novinka pre Happy: vyskladanie dvojičky podľa zákazníka

Telekom ponúkne akciu s dvojičkami v novej verzii. Zákazník si vyberie jedno z troch zariadení k novej viazanosti s paušálom Happy a potom si k nemu ešte vyberie darček z dvoch, resp. troch ďalších zariadení.

K Huawei P10 lite sú k dispozícii:

 • smartfón Huawei Y6 2017
 • tablet Huawei MediaPad T3 8"
 • fit náramok Huawei Fit

K novinke Lenovo Moto E4, ktorú Telekom zaradí 19.10.2017, sa dá vybrať:

 • fit náramok Lenovo Sports Band G02
 • bluetoothový reproduktor Lenovo 500 2.0
 • bluetoothové slúchadlá JBL T450 BT

Ďalšia novinka je Sony PlayStation 4 Slim 500 GB s PS Plus na 90 dní. K nej sa dá ešte vybrať:

 • ovládač DualShock 4 a 3 hry (DriveClub, Horizon, Ratchet & Clank)
 • smartfón Lenovo Moto C a 1 hra (Ratchet & Clank)

Paušál pre blízkeho za polovicu

Telekom ponúkne vo vianočnej akcii aj kupón, vďaka ktorému si môže blízky aktivovať aj paušál za polovicu. Druhý paušál sa aktivuje na rovnaké rodné číslo alebo IČO, kupón platí dva mesiace a zákazník ho môže využiť na Happy paušály (okrem variantov Profi a Pre mladých).

Viaceré možnosti pre Chytrú ponuku

Aj zákazníci, ktorí si prídu aktivovať alebo predĺžiť zmluvu s Chytrou ponukou, dostanú veľké množstvo možností darčekov i dvojičky.
1.       Hardvérové dvojičky pre TV + internet

Dve zariadenia si možno súčasne zobrať aj k Chytrej ponuke, ak si zákazník aktivuje internet a TV službu od programu L, resp. celý triple-play balík. Za doplatok 13 € mesačne (+ prvotný poplatok 1 € k XL / 49 € k L) si môže vybrať:
- konzolu Sony PlayStation 4 Slim 500 GB s PS Plus na 90 dní + Lenovo Moto C s 1 hrou
- notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR + Lenovo Moto C

2.       Darčeky k Chytrej ponuke

Ak si zákazník kupuje iba 1 službu od programu L, resp. mu stačí jeden darček, môže využiť inú ponuku. Za doplatok 9 € mesačne (+ prvotný poplatok 1 € k XL  / 49 € k L) si môže vybrať:

 • konzolu Sony PlayStation 4 Slim 500 GB + 3 hry + PS Plus na 90 dní
 • notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR
 • smartfón Lenovo Moto G5S Plus

3.       Bezdrôtové zariadenia do domácnosti

Pre záujemcov o nové zariadenia bez káblov či zložitej inštalácie má Telekom inú ponuku. Zákazníci si k Chytrej ponuke môžu zobrať jedno zo 4 zariadení za jednorazový poplatok. K dispozícii bude:

 • Bezdrôtová myš a slúchadlá (NX7000 + Genius HS-935BT) za 9,90 €
 • Powerline Glitel GP-7420 za 9,90 €
 • Wi-Fi Powerline TP Link TL-WPA4220 Starter Kit za 19,90 €
 • Magio Go TV Box za špeciálnu vianočnú cenu 29,90 €

Akcie pre Chytrú ponuku platia do vypredania zásob, akcie pre Happy sú určené do 31. 12. 2017 alebo do vypredania zásob.

 

 

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Telekom

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať