SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Tesco mobile prináša 1 GB len za 1 €

Tlačové správy
0

Operátor Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – úplne nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 nielen počas leta surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci  len za 1 euro na deň.

,„Rozšírená ponuka služby Internet na deň prináša odteraz aj variant 1 GB dát za 1 €. Platnosť dátového objemu je vždy do 23.59 hod. daného dňa. Novinka rozširuje ponuku dátových služieb pre našich zákazníkov, ktorí čoraz viac využívajú internet v mobile. Preto im prinášame ešte výhodnejšiu alternatívu. V prepočte na pomyselný megabajt ide o zlacnenie oproti nižšiemu variantu denných dát, ktorý naďalej ostáva v ponuke,“ hovorí Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Ako gigabajt dát za 1 euro získať? Službu Internet na deň má predaktivovanú každý zákazník a za dáta s ňou platí, až keď ich v daný deň skutočne využije. Pre využívanie nového vyššieho objemu denných dát môže zákazník zaslať SMS s textom 1GB na číslo 99222. Novinka je dostupná na predplatenej karte Bodka, ako aj pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú kartu na dobíjanie kreditu. Pri cestách v rámci Európskej únie je z nového objemu možné využiť za deň 370 MB dát.

Novinkou je tiež možnosť využiť denné dáta aj v prípade, keď zákazník vyčerpá mesačný balík predplatených dát pred koncom jeho platnosti a neželá si ho zvýšiť  alebo práve nemá dostatok kreditu. Od 2. júla 2019 sa zákazníci v tomto prípade nemusia obmedzovať a môžu ihneď začať využívať denné dáta tým, že si deaktivujú mesačný balík.

Zákazníci Tesco mobile s predplatenou kartou Bodka si môžu okrem Internetu na deň vybrať aj z troch mesačných dátových  balíkov s výhodou bezplatného prenosu neminutých dát do ďalšieho obdobia:  

  • Internet500 za 3 EUR mesačne
  • Internet1500 za 6 EUR mesačne
  • Internet3000 za 9 EUR mesačne

Či už sa zákazníci Tesco mobile rozhodnú pre Internet na deň alebo mesačný balík, ten najlepší zážitok z používania internetu im zabezpečí robustná 4G LTE sieť s pokrytím viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Surfovať, samozrejme, môžu aj v 3G či 2G sieti, doma i v zahraničí.

Predplatená SIM karta Bodka je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku a nonstop aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Zákazník si ju môže kedykoľvek pohodlne objednať aj aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmo.

Práve vďaka jednoduchosti a užitočnosti služieb, na ktorú kladie Tesco mobile dôraz, je dlhodobo najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet.

TescoMobile

Všetky autorove články
TESCO mobile internet 4G siet

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať