TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Tip na vianočný darček pre milovníkov hudby

0


XXL porcia zábavy – roztočte to u vás v obývačke!

Hľadáte ideálny darček pre každého „pariča“ a „baviča“, ktorý si nenechá ujsť príležitosť schuti si zatancovať si, „strihnúť“ si to za dídžeja a odviazať sa pri karaoke? Darujte mu extra mašinu, s ktorou si užije nefalšovanú párty s tancom, hudbou, svetelnými efektmi aj vtipnými okamihmi pri karaoke uprostred svojej obývačky ako v tej najvychytenejšej diskotéke v meste!

Na to je ako stvorený extra výkonný párty reproduktor ORAVA CRATER XXL s celkovým hudobným výkonom 150 W, zostavený z 3 reproduktorov – 10´´ subwoofera, 8´´ basového a 1´´ výškového reproduktora. Prekvapí vás precíznou a ušiam lahodiacou reprodukciou hudobných kúskov bez ohľadu na žáner – exceluje bez šumov, trasu, prenikajúco znejúcich výšok a neprirodzene duniacich basov. Je vybavený ekvalizérom a nápaditými DJ PROFI efektmi na okamžitú úpravu hudby (Scratch, Yeah, Laser a Beat Box).

Vďaka Bluetooth funkcii ho možno hravo spárovať s mobilom, tabletom i počítačom, kde majú ľudia bežne uložené tony obľúbenej hudby. Je vybavený aj klasickými vstupmi – cez USB vstup sa dá ľahko prepojiť s mp3 prehrávačom, hity umožňuje prehrávať aj z USB kľúča, alebo sa dá prepojiť s televízorom, z ktorého práve znejú horúce songy. Okrem USB vstupu je vybavený aj AUX vstupom, Line In vstupom a MIC vstupom na zapojenie karaoke mikrofónu. Prekvapivým bonusom je vstup na pripojenie elektrickej gitary, čo dáva šancu zahrať si gitarové sólo spolu s hviezdami koncertných pódií alebo nadšenému publiku v obývačke predviesť vlastné hity. Orava Crater XXL má zabudované aj klasické FM rádio, ktoré môže zaznieť na spestrenie hudobného vkusu alebo v pauze medzi tanečnými kolami a karaoke zábavou.

Na párty to žije – hudbou, tancom aj svetlami, preto Orava Crater XXL „hrá“ aj frajerským LED RGB podsvietením – až  vďaka 6 farebných efektov rozprúdi krv v žilách  a navodí atmosféru ako na tej najdivokejšej diskopárty v meste.

Vhodné umiestnenie reproduktora v miestnosti je kľúčové – podľa akustiky, polohy tanečného parketu, sedačky a pod. je vždy isté miesto na počúvanie hudby to najvhodnejšie. Práve tam je bez ťažkostí možné presunúť aj Orava Crater XXL, hoci je to pomerne veľký kus. Dá sa to zvládnuť bez seknutia chrbta a presilených rúk, keďže má na podvozku namontované kolieska a na bokoch rúčky pre komfortný transport po podlahe aj po kobercoch.

V príslušenstve má okrem 2 karaoke mikrofónov aj diaľkové ovládanie, čo umožňuje odpáliť ďalší hit bez potreby zdvihnúť sa z gauča.

Extra výkonný párty reproduktor Orava Crater XXL kúpite za 269 €. Je to skvelý tip na vianočný darček pre všetkých, čo sa radi bavia a žijú svoj život naplno, ale aj pre tých, čo radi experimentujú s hudbou.

www.orava.eu

 

 

Zobrazit Galériu

Orava

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať