ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Tipy na darčeky pod stromček

0

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G je bestseller Vianoc vo 4ke

4ka prináša na predvianočný trh za zvýhodnenú cenu smartfón Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, ktorý má ambíciu stať sa bestsellerom Vianoc. Ponúka skvelý pomer výbavy za výhodnú cenu. V atraktívnom dizajne ukrýva 108 Mpx fotoaparát, dlhú výdrž a rýchle nabíjanie či vodovzdornosť IP53.

S neobmedzeným paušálom SLOBODA NEKONEČNO+ (za 23 EUR mesačne) si ho môže zákazník zakúpiť s bonusom na mobil až 7 EUR, teda už za 6,50 EUR mesačne na 24 mesiacov v e-shope www.4ka.sk/telefony.

Smart televízor Hisense + 12 mesiacov Antik TV zadarmo!

K novému televízoru Hisense od Antiku, zakúpenému na eshop.antik.sk v časti TV produkty, získate navyše atraktívnu internetovú televíziu Antik TV s bohatou ponukou TV programov až na 12 mesiacov ZADARMO (hodnota darčeka je 142,80 EUR). Na sledovanie televízie nebudete potrebovať set-top box. O všetko sa postará aplikácia Antik TV, ktorú si nainštalujete priamo v novom televízore. S novým televízorom Hisense od Antiku sa zabaví celá rodina. Všetky modely máme na sklade.

  

Viac informácií: https://eshop.antik.sk/televizory-hisense/

Prenosný párty reproduktor Orava Crater L

Horúca novinka vo svete domácej zábavy sa vám hudbou, karaoke a farebnými svetelnými efektmi postará o úžasne strávený čas s kamarátmi i rodinou. Vďaka až trom výkonným reproduktorom – jednému vysokotónovému a dvom nízkotónovým – zaznejú vaše obľúbené hudobné kúsky v tej najvyššej zvukovej kvalite. Smartfón či tablet pripojíte cez bluetooth a k dispozícii je aj USB, microSD, AUX vstup, dokonca aj MIC na zapojenie karaoke mikrofónov či vstup Guitar na pripojenie elektrickej gitary, aby ste mohli excelovať hudobným vystúpením. Nechýba ani FM rádio. Vďaka Li-ion batérii hrá až 5 hodín v závislosti od nastavenej hlasitosti.

CENA: 199 €
Viac informácií: www.orava.eu 

Boffin III – Bricks

Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávajú. V manuáli je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať. Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje. S existujúcimi súčiastkami môžete vymyslieť stovky ďalších projektov, ktoré nie sú popísané v manuáli alebo môžete kombinovať so súčiastkami a projektmi v ostatných stavebniciach Boffin.

Boffin III je kompatibilný so stavebnicou LEGO. Elektronická stavebnica umožňuje zostavenie 20 projektov, na 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, vhodné od 8 rokov.

CENA: 40,90 €

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať