SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Tipy na darčeky za „vysvečko“

0

Za celoročné úsilie a dobré koncoročné výsledky treba školákov a študentov odmeniť. Ak hľadáte vhodný darček, možno vás inšpiruje tento náš výber.

JBL TUNER BLACK

Bezdrôtový prenosný reproduktor JBL Tuner je reprobox a prenosné FM/DAB rádio súčasne. Dizajnovo ide o klasický valcovitý reproduktor s mierne ostrejšími hranami a protišmykovými  podstavcami, takže pevne drží na stole. Informačný displej okrem stavu batérie prezradí aj to, aké rádio je práve naladené, a dokonca zobrazí aj aktuálne prehrávanú skladbu. Vyhľadávanie staníc spríjemňuje ľahko čitateľný posuvný podsvietený LCD displej a päť tlačidiel DAB/FM priamych predvolieb na rýchle naladenie obľúbených staníc.

CENA: 99 EUR
Viac informácií nájdete na: www.jbl.sk

Sony WH-1000XM3

Nové  bezdrôtové slúchadlá so špičkovou technológiou potláčania hluku sú úspešné vďaka HD procesoru QN1 a priliehavým mušliam. Majú množstvo inteligentných funkcií. Dvojitým poklepaním možno prijímať hovory v režime hands-free, prepínať skladby alebo upravovať hlasitosť. Technológia LDAC  prenáša približne trikrát viac údajov (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb/s) než pri bežnom bezdrôtovom prenose cez bluetooth. Vďaka výkonným 40 mm budičom ­s membránou z polyméru z tekutých kryštálov (LCP) sú slúchadlá ideálne pri mohutných rytmoch a dokážu reprodukovať úplný rozsah frekvencií do 40 kHz.  Na jedno nabitie fungujú až 30 hodín.

CENA: 379,80 EUR
Viac informácií nájdete na: www.sony.sk

Antik SmartCity  E-KOLOBEŽKA

Elektrická kolobežka v dizajnovom vyhotovení má hliníkovú skladaciu konštrukciu, vďaka čomu sa dá zložiť do auta. Disponuje elektrickou brzdou na riadidlách a mechanickou brzdou nad zadným kolesom, pričom obe sú spojené s brzdovými svetlami. LED svetlá sa nachádzajú vpredu biele a vzadu červené, čo chráni kolobežkára počas jazdy potme alebo za horšej viditeľnosti. Maximálna rýchlosť jazdy je 25 km/h. Batérie LG sú schopné opäť podávať plný výkon po 3,5-hodinovom nabíjaní. Bluetoothový reproduktor na inte­li­gentné počúvanie hudby počas jazdy. Dojazd kolobežky je asi 23 km pri plnej rýchlosti a hmotnosti jazdca okolo 60 kg.

Parametre: hmotnosť: 13 kg, nosnosť: 120 kg,  nabíjacie napätie: 110 až 240 V/ 50 – 60 Hz, doba nabíjania 3,5 hodiny, výkon 250 W, max. rýchlosť 25 km/h, kvalitný motor s tromi stupňami výkonu, 2 roky záruka + servis na Slovensku

CENA: 569 EUR (klienti ANTIKu zľava -10 %)

JBL JR POP

Detský prenosný reproduktor z odolných materiálov je pripravený vydržať nie veľmi šetrné detské zaobchádzanie na ihrisku, no i v akvaparku, keďže je úplne vodotesný a pod vodou vydrží dokonca 30 minút. Výrobca ho veľkosťou ovládacích prvkov prispôsobil detskej ruke a ovláda sa intuitívne. Vďaka popruhu sa ľahko prenáša, napríklad upevnený na batohu či na oblečení. Bluetoothový  reproduktor umožňuje bezdrôtové streamovanie kvalitného zvuku z mobilu alebo tabletu, pričom 600 mAh lítiovo-iónová polymérová batéria zvládne päť hodín prehrávania. Malých poslucháčov poteší interaktívny viacfarebný svetelný mód. Reproduktor je dostupný v 6 farbách.

CENA: 34,99 EUR
Viac informácií nájdete na: www.jbl.sk

Kidizoom Smart Watch DX7

Detské hodinky s kamerou, pohybovým senzorom, hrami, stopkami, kalendárom či kalkulačkou sú z odolného plastu a nepoškodí ich ani striekajúca voda alebo pot. Ich prednosťou je zabudovaný senzor na podporu troch pohybových aktivít. Na dotykovom displeji môže potom dieťa hrať niektorú z ôsmich digitálnych hier alebo si vytvárať rôzne zábavné efekty pomocou aplikácie Learning Lodge. Pri spracovaní fotografií zasa využije rôzne fotorámčeky, efekty či filtre. Okrem výberu digitálneho alebo analógového zobrazenia času sa ho môžu naučiť pomenovať aj po anglicky. Nechýbajú funkcie budík, časovač či hlasový záznamník s meničom hlasu. Lítiovo-iónová batéria sa nabíja káblom microUSB.

CENA: 69,90 EUR

Creative Stage Air

Kompaktný bluetoothový reproduktor typu sound­bar je určený pod monitor. Dokáže vygenerovať  ohromujúce basy aj bez subwoofera. Okrem toho funguje reproduktor aj ako samostatný prehrávač hudby. Stačí pripojiť USB disk až do 32 GB a umožní prehrávať hudbu priamo, aj keď nie je pripojený do žiadneho prehrávacieho ­zariadenia. Batéria vydrží šesť hodín prevádzky pri strednej úrovni hlasitosti.         

                  

CENA: 39,90 EUR

JBL JR300 a JBL JR300BT

Slúchadlá JBL JR300 pre deti, prispôsobené pre najmenších hudobných nadšencov. Sú navrhnuté s funkciou Safe Sound obmedzujúcou hlasitosť pod 85 dB, aby tak zaistili bezpečné používanie a ochranu detského sluchu. Slúchadlá sa dajú poskladať a vďaka tomu sa zmestia do menšej tašky alebo batoha. Sú z odolného plastu, takže „prežijú“ aj nie veľmi šetrné zaobchádzanie. Ich dizajn si môžu deti individuálne vytvárať pomocou samolepiek, ktoré sú súčasťou balenia. Model JBL JR300BT predstavuje bluetoothovú verziu s dosahom až 15 metrov. Oba modely bude možné kúpiť počas júna u vybraných predajcov za akciové ceny, uvedené v zátvorkách. Verzia JBL JR300 je dostupná v dvoch farbách a JBL JR300BT v troch farbách.

CENA: JBL JR300 24,99 (19,99) EUR, JBL JR300BT 49,90 (39,99) EUR
Viac informácií nájdete na: www.jbl.sk

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
darceky tipy

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať