TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Úniky naznačujú, že Poco M3 preberie dizajnové prvky z edície OnePlus 8T Cyberpunk

0

Hoci telefón Poco M3 má byť uvedený na trh až o pár dní, objavili sa prvé uniknuté obrázky. Podľa renderov získaných webom 91Mobiles budú najvýraznejšie vlastnosti telefónu na jeho zadnej časti. Podľa obrázkov bude mať Poco M3 výrez a zreteľnú „bradu“. Na pravom boku je umiestnené tlačidlo na reguláciu hlasitosti a tlačidlo napájania, ktoré by, súdiac podľa zapadnutia, mohlo slúžiť aj ako kapacitný snímač odtlačkov prstov. Bolo by to podobné ako dobre maskovaný zadný snímač odtlačkov prstov na Poco M2.

Horná štvrtina nového telefónu obsahuje veľkú čiernu obdĺžnikovú dosku s tromi snímačmi zadného fotoaparátu, LED bleskom a prominentnou značkou Poco. Ak sa vám to zdá povedomé, pripomíname, že aj špeciálna edícia OnePlus 8T Cyberpunk mala podobný dizajn. Na rozdiel od nej však bude Poco M3 dostupný v troch farbách – modrej, žltej a čiernej.

Z renderov nie je jasné, či sa slúchadlový konektor jack vráti na Poco M3. Uniknuté informácie naznačujú, že model M3 môže byť rebrandom pripravovaného zariadenia Redmi Note. Pokiaľ ide o technické parametre, predpokladá sa, že telefón bude obsahovať čipovú súpravu Snapdragon 662 so 4 GB RAM. Viac sa dozvieme 24. novembra, keď bude Poco M3 oficiálne debutovať v Číne.

Zdroj: androidauthority.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať