SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Už čoskoro sa v Bratislave opäť skĺbi vzdelávanie s digitálnymi technológiami

Tlačové správy
0

Kľúčovým úspechom každej firmy sú ľudia, ktorí majú k dispozícii kvalitné a efektívne vzdelávanie a možnosť svojho rozvoja. Ústrednou témou konferencie elearnmedia CAFÉ 2019 je učiaci sa človek v centre vzdelávacieho procesu tak, aby bol relevantný vzdelávací obsah doručený v správnom čase a najlepším dostupným spôsobom. Vzdelávanie, kde je zážitok z učenia uľahčený a umocnený aj vďaka dostupným digitálnym technológiám.

V bratislavskom Lindner Hotel Gallery Central sa už 3. októbra stretne špička v obore, aby ukázala množstvo tipov a trikov, ako pomocou digitálnych technológii posunúť vzdelávanie a rozvoj zamestnancov na vyššiu úroveň.

„Tento rok sa nám podarilo poskladať skutočne vzrušujúci program, kde sa účastníci od výnimočných spíkrov z rôznych oblastí biznisu a z rôznych častí sveta dozvedia, aké príležitosti ponúka táto doba nám vzdelávačom a tiež ako úspešne využiť vzdelávanie a vzdelávacie technológie nie len v prospech našich zamestnancov, ale pre dobro celej spoločnosti. Sami sa už nevieme dočkať tejto výnimočnej spoločnosti výnimočných ľudí,“ hovorí Juraj Gabrhel, CEO spoločnosti e-learnmedia.

e-learnmedia CAFÉ je priestor, ktorý e-learnmedia už deviaty rok tvorí a pripravuje pre svojich klientov, partnerov a všetkých záujemcov o digitálne vzdelávanie. Snahou je prinášať a zdieľať najnovšie poznatky a skúsenosti z oblasti digitálneho vzdelávania (CAFÉ je akronym pre Client Advisory Forum Event).

Účastníci sa dozvedia, ako sa popasovať s kultúrnymi rozdielmi vo vzdelávacom procese ako aj s generačnými odlišnosťami. Poukážeme aj na dôležitosť budovania a rozvíjania digitálnych zručností mladej generácie a aký dopad to môže mať na budúcnosť celej spoločnosti. Dostanú návody ako čo najefektívnejšie prepojiť vzdelávanie a rozvoj s technológiami, aby malo pozitívny dopad na výkonnosť a ciele organizácie. Zúčastnení sa oboznámia s nástrahami, ktoré na nás číhajú pri používaní LMS systémov. Predstavíme aj službu Watson Assistant a vysvetlíme, prečo sa netreba báť umelej inteligencie a ako ju využiť vo svoj prospech.

Počas konferencie e-learnmedia CAFÉ 2019 bude priestor nielen na diskusiu o odborných témach, ale aj možnosť v príjemnej atmosfére nadviazať nové kontakty a obchodné partnerstvá.

e-learnmedia, s.r.o.

Všetky autorove články
technológie vzdelavanie biznis projekt online web

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať