SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Viber prichádza s limitovanou edíciou videa v tvare srdca pre váš zamilovaný Valentín

Tlačové správy
0

Viber, jedna z popredných svetových platforiem pre komunikáciu a zasielanie správ, prichádza tento rok na Valentína s novinkou vo forme video správ v tvare srdca. Srdiečkové správy sú užívateľom iOS a Android k dispozícii od 11. až do 15. februára.

Každý, kto prežíva lásku, sa každoročne teší na Valentína. Zamilovaní si vymieňajú textové správy, tešia sa na romantický večer a premýšľajú, ako toho, koho milujú prekvapiť čo najoriginálnejším spôsobom. Tohtoročný Valentín môže byť zábavnejší s aplikáciou Viber, ktorá prichádza s novým spôsob, ako povedať "Milujem ťa" - pošlite tým, ktorých milujete, správu ako video v tvare srdca.

Limitovaná edícia, ktorá prináša videá v tvare srdca, bola vytvorená, aby užívateľov pobavila a ponúkla im ďalšiu možnosť komunikácie. Instantné srdiečkové videá majú dĺžku trvania 30 sekúnd. Nahrať ich môžete podržaním tlačidla nahrávania. Táto funkcia je rozšírením ďalších obľúbených možností pre zamilovaný Valentín ako sú samolepky, GIFy  a možnosť výberu rôznych pozadí nazvaných Shouts.

Viber je bezpečná komunikačná aplikácia, ktorá vždy uchováva vaše tajomstvá. Dokonca si ju môžete nastaviť tak, že sa vaše súkromné ​ správy, poslané v tajných konverzáciách aplikácie, samé zničia.

"V roku 2018 naši užívatelia poslali viac než 6 miliárd zamilovaných samolepiek a GIFov, aby vyjadrili svoju lásku", povedal Ofir Eyal, Viber Chief Operations Officer. "Viber sa teraz venuje možnosti komunikácie emócií a vyjadrenia pocitov ešte viac. Videá v tvare srdca spájajú tých, ktorí sa majú radi, nech už sú kdekoľvek na svete. "

Video vo tvare srdca je súčasťou najnovšej verzie Viber 10, ktorá prináša nový dizajn a väčšiu rýchlosť. K dispozícii je v aplikácii App Store a Google Play Store.

Sledujte Viber Slovensko a získajte tak prístup k najnovším informáciám!

Zobrazit Galériu

Rakuten Viber

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať