SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Xiaomi otvára prvý Mi Store v Košiciach

Tlačové správy
0

Otvorením tretej predajne Mi Store Xiaomi rozširuje svoje pôsobenie na slovenskom trhu

Spoločnosť Xiaomi, svetový líder v oblasti technológií,  dňa 20. mája 2021 otvorí svoj prvý Mi Store v Košiciach, v Obchodnom dome Urban, na Hlavnej ulici 111. Slávnostné otvorenie sa začne o 10:00.

Bude to už tretí Mi Store na slovenskom trhu od roku 2018, kedy bol otvorený prvý Mi Store v Bratislave. Druhý bol otvorený v roku 2020 v Prešove. Rozširovanie obchodného pôsobenia spoločnosti Xiaomi na východe Slovenska má strategický cieľ, ktorým je zjednodušiť dostupnosť smartfónov a ekosystému  pre Mi fanúšikov v tejto časti krajiny.

Úspech spoločnosti Xiaomi je postavený na rešpekte voči jej fanúšikom, o čom svedčia aj vynikajúce obchodné výsledky za prvý štvrťrok 2021. Podľa zverejnených údajov o dodávkach smartfónov agentúry Canalys za prvý štvrťrok  2021 sa spoločnosť Xiaomi po prvý krát umiestnila na 2. mieste v Európe. V CEE si držíme 1. pozíciu s ročným rastom na úrovni +82% a jednotkovým podielom 32%. Navyše, historický výsledok bol dosiahnutý na slovenskom trhu, keď sa spoločnosť Xiaomi po prvý raz v histórii umiestnila na 2. mieste.

Slávnostného otvorenia sa zúčastní Milan Dzilský ako zástupca spoločnosti Xiaomi na Slovensku a Vladimír Pavlovič, zástupca Mystical, a.s., ktorý návštevníkov privítajú príhovorom.

 

 

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať