SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Xiaomi vyhralo súdny spor s vládou USA

Tlačové správy
0

Spoločnosť Xiaomi s potešením prijala správu, že 12. marca (EST), súd DOD (Ministerstvo obrany USA) úradne zakázal označovať alebo presadzovať označovanie CCMC v súvislosti so spoločnosťou Xiaomi. Podľa uvedeného súdneho príkazu, Súd v plnom rozsahu a s okamžitou platnosťou zrušil obmedzenie vykonávacieho nariadenia 13959 pre osoby z USA na nákup cenných papierov spoločnosti Xiaomi a požiadavky na osoby z USA, aby sa zbavili svojich podielov.

Spoločnosť Xiaomi opätovne zdôrazňuje, že je všeobecne vlastnená, verejne obchodovateľná a nezávisle riadená spoločnosť, ktorá ponúka výrobky spotrebnej elektroniky výhradne na civilné a komerčné použitie.
Spoločnosť Xiaomi je presvedčená, že rozhodnutia o jej označení za čínsku komunistickú vojenskú spoločnosť sú svojvoľné a rozmarné a sudca s tým súhlasí. Spoločnosť Xiaomi plánuje naďalej požadovať, aby súd určil označenie za nezákonné a trvale ho odstránil.

Xiaomi je mladá a energická technologická spoločnosť. Už niekoľko rokov zákazníkom po celom svete ponúkame úžasné výrobky spotrebnej elektroniky, ako sú inteligentné telefóny a inteligentné televízory, za poctivé ceny. Zaviazali sme sa k spolupráci s globálnymi partnermi, aby všetci na svete mali možnosť  vychutnať si lepší život pomocou inovatívnych technológií.

Priložené je celé rozhodnutie súdu pre vašu referenciu.
https://ecf.dcd.uscourts.gov/cgi-bin/show_public_doc?2021cv0280-21

 

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať