CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Zalman Z9 Neo Plus – obľúbená počítačová skriňa

Tlačové správy
0

Značka Zalman vyrába nie len chladiace systémy, počítačové periférie alebo zdroje, ale taktiež počítačové skrine. Medzi obľúbené a preverené modely patrí Z9 Neo Plus, skriňa, ktorá si získala mnoho fanúšikov a spokojných používateľov vďaka modernému vzhľadu a štýlovému dizajnu, ale predovšetkým širokým rozsahom funkcií.

Skriňa Z9 Neo Plus patrí do kategórie Midi Tower a je určená pre základné dosky ATX, Micro-ATX a Mini-ATX. Súčasťou skrine je aj účinný systém chladenia. Súčasťou dodávky je päť  120mm ventilátorov, tri z nich majú modré LED podsvietenie. Premyslený prístup pri navrhovaní tejto skrine potvrdzuje aj inštalácia dvoch prachových filtrov. Prvý je nainštalovaný na prednom paneli, druhý filter potom pod priestorom pre zdroj.

Univerzálny dizajn
Táto skriňa umožňuje taktiež inštaláciu vodného chladenia. V hornej časti je priestor pre veľký zásobník vody, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou tohto spôsobu chladenia. Skriňa je vhodná na inštaláciu grafických kariet s rozmerom až 400 mm. Systémy pre chladenie procesoru potom môžu mať výšku až 160 mm.

 Vpred s USB!
Ľahko dostupné porty sú ďalšou prednosťou tejto skrine. Zalman Z9 Neo Plus je na prednom paneli vybavená štyrmi portami USB: dva štandardné porty USB 2.0 a dva rýchle, moderné porty USB 3.0. Vedľa portov USB je umiestnený vstup pre mikrofón a výstup pre slúchadlá.

Ukladacie kapacity a skryté káble
Vo vnútri skrine je priestor pre dva pevné disky formátu 3,5″ a 2,5″ a ďalej priestor pre zariadenia formátov 5,25″, 3,5″ a 2,5″. Účinný systém vedenia káblov je v prípade použitia väčšieho množstva pevných diskov a ďalších zariadení nutnosťou. Špeciálne gumové vedenie pomáha ukryť káble a zaistiť ničím nerušený vonkajší pohľad na túto skriňu. 

Okno
Vyššie zmienený atraktívny dizajn skrine (podsvietené ventilátory, vedenie káblov) završuje bočný priehľadný panel. Akrylátové dymové sklo dodáva skrini štýlový vzhľad a súčasne umožňuje nahliadnuť do vnútra skrine a ukázať, aké komponenty obsahuje.

Cena a dostupnosť
Obľubu tejto skrine podtrhuje aj výhodná cena. Zalman Z9 Neo Plus je predávaný prostredníctvom internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena vrátane DPH je 64 EUR.

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Zalman Z9 Neo Plus

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať