SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Získaj skvelý IT job

0
Si absolvent alebo študent informatiky a IT technológií ? Vieš o tom, že o teba majú firmy záujem, ale nevieš si vybrať tu správnu a potrebuješ poradiť? Tak príď na Národné Dni Kariéry 2012.

Národné Dni Kariéry (NDK) sa konajú 8.-9. marca v bratislavskej Inchebe a 22. marca v Hoteli Centrum v Košiciach. Mnohým študentom sa podarilo nájsť na NDK vysnívanú prácu, príď si na 17. ročník po tú svoju!

NDK je najväčší pracovný veľtrh práce určený študentom a čerstvým absolventom vysokých škôl. Vysoká koncentrácia TOP firiem na slovenskom trhu, ktoré hľadajú tých najlepších dodáva veľtrhu výnimočné postavenie. Jeho špecifickosť je najmä v spojení teórie s praxou, ktoré umožňuje študentom ukázať svoje schopnosti a zručnosti, vďaka ktorým sa dokážu uplatniť aj vo vysoko konkurenčnom prostredí. Okrem aktívneho hľadania práce sa NDK vyznačuje aj sprievodným programom plným známych a úspešných spíkrov, ktorí študentom ochotne odovzdávajú svoje skúsenosti a vedomosti.

Cieľovú skupinu tvoria najmä študenti ekonómie, manažmentu, marketingu a nepochybne IT či technických smerov. Z IT firiem sa NDK zúčastnia spoločnosti ako DELL, IBM, HP alebo T-systems. Okrem pracovných pozícii ťa v rámci sprievodného programu čaká aj interaktívny IT blok na aktuálne témy.

Obe strany či už študenti alebo firmy získavajú prehľad o dopyte a ponuke na slovenskom pracovnom trhu. Príď aj ty a určite neoľutuješ.

Viac informácií nájdeš na www.ndk.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať