SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Zvýšte svoju produktivitu s úsporami doživotne na Microsoft Office 2021 a Windows 11 už od 10 € na Godeal24

0

Aktualizácia počítača nemusí vždy znamenať jeho výmenu za úplne nový počítač; mohli by ste prepracovať jeho vnútorné komponenty pomocou úplne nového operačného systému a softvérového balíka, aby ste získali nový vzhľad a dojem. Našťastie najnovší a najlepší operačný systém od Microsoftu, Windows 11 Pro, a najlepšie hodnotený balík produktivity, Microsoft Office 2021, sú v predaji počas bleskového výpredaja Godeal24! Získate na to doživotnú licenciu Microsoft Office Professional 2021 len za 25,25 € (reg. 299 €) práve teraz. Ide o jednorazový nákup na inštaláciu aplikácií Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher a Access do počítača na neobmedzené používanie. Od spracovania dokumentov, cez zber čísel až po spoluprácu na diaľku, obsahuje softvér, ktorý potrebujete na zvládnutie nespočetného množstva osobných a pracovných úloh. Môžete si zaobstarať aj staršiu a lacnejšiu verziu Office balíkov, Microsoft Office Professional 2019 len za 19,99 € (reg. 1 99 €). Toto je skvelá príležitosť získať drasticky zníženú cenu za veľké meno v produktívnom softvéri.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny bez kódu kupónu

Ak hľadáte inováciu alebo potrebujete kópiu systému Windows 11 Pro pre novú zostavu počítača, potom budete chcieť túto ponuku využiť, kým môžete. Doživotný Windows 11 Professional môžete získať len za 13,25 € (reg. 199 €) na Godeal24 . Windows 11 Pro obsahuje najnovšie aktualizácie AI, ktoré vám umožnia pracovať a hrať efektívnejšie. To zahŕňa nového asistenta AI, Windows Copilot, ktorý dokáže spúšťať zoznamy skladieb, sumarizovať dokumenty a oveľa viac. OS tiež obsahuje aktualizované vylepšenia zabezpečenia, užívateľsky prívetivejšie rozhranie a vzdialený prístup k pracovnej ploche. Toto je dobrá príležitosť na upgrade vášho systému a softvéru za rozumnú cenu.

Časovo obmedzené! Originálne kľúče W indows kúpite už od 6 €

 

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať