NICEBOY_062022 NICEBOY_062022 NICEBOY_062022

Marcové vydanie PC REVUE v predaji aj s balíkom užitočného softvéru zadarmo

0

Ešte stále prebieha veľká predplatiteľská súťaž o atraktívne ceny!

V novom vydaní PC REVUE sme pre vás pripravili veľkú reportáž z MWC 2016 (Mobile World Congress), ktorá sa konala začiatkom februára už tradične v Barcelone. Nájdete tu prehľad produktových noviniek v oblasti smartfónov (Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, LG G5, Sony Xperia X, Alcatel IDOL 4 a 4S, Lenovo Vibe K5 Plus, Huawei Mate Book) virtuálnej reality a prototypov 5G sietí.

Ak vás zaujíma ako budeme bývať o 10 či 20 rokov určite si prečítajte článok o SmartCities, na čom sa tento technologický koncept zakladá a ako ovplyvní život jeho obyvateľov.Dozviete sa tiež čo je to biohacking a wetware, čím natáčať 4K video, čo je to NVM Express, akú kvalitu zvuku môžete očakávať od smartfónu, tabletu či notebooku či aké technológie sa používajú na monitoring životných funkcií človeka. Do pozornosti dávame tiež zaujímavé články ako Trendy v elektromobilite, High-tech okuliare a šošovky, Gadgety pre športovcov a mnoho ďalších. 

Aktuálne vydanie je opäť nabité množstvom recenzií produktov napríklad BMW 730d, HTC ONE A9, Acer Liquid Jade Primo, Lenovo IdeaPad 500, Dell XPS 13, HP Envy 15, ASUS Chromebit CS10, Dell Alienware 13, Acer Predator 15, ASUS Republic Of Gamers G751JY, HP Pavilion Gaming 15, MSI Nightblade MI, Canon imagePROGRAF PRO-1000, Creative Blaster X P5 a mnoho ďalších.

Stále pokračuje predplatiteľská súťaž o 140 cien v hodnote viac ako 15 000 EUR. Ak chcete byť zaradení do žrebovania o hodnotné ceny, ako napríklad domáce kino Harman/Kardon BDS 685, hodinky TISSOT SEA-Touch, 3× smartfón SAMSUNG Galaxy S6 a veľa iných je potrebné zaplatiť predplatné PC REVUE najneskôr do 20. 3. 2016.

PC REVUE Plus

Nový ročník magazínu a úplne nový web pcrevue.sk je vynikajúca príležitosť začať robiť niektoré veci trochu inak. Virtuálne DVD, ktoré sme vám ponúkali stráca v dobe bezproblémového vysokorýchlostného prístupu na internet svoje opodstatnenie. Rozhodli sme sa preto posunúť doplnkový softvér a multimediálny obsah bližšie k magazínu a doplniť ho o ďalšiu pridanú hodnotu.

K tomuto obsahu sa dostanete cez upútavku na obsah tlačeného PC REVUE alebo cez rubriku PCRplus na webe pcrevue.sk. Prístup k platenému obsahu majú všetci predplatitelia magazínu PC REVUE.

Exkluzívny softvér pre čitateľov PC REVUE zadarmo:

Eyeblink

Program eyeblink pomáha používateľom počítačov, ktorí trpia bolesťou, suchosťou očí a inými príznakmi syndrómu suchého oka. Väčšina ľudí žmurká podstatne menej pri práci za počítačom a ich oči vysychajú. Andrej Fogelton, autor programu eyeblink, sám trpí syndrómom suchého oka. Ako špecialista v odbore počítačového videnia bol schopný vytvoriť si program, ktorý mu pomáha, a rozhodol sa premeniť ho na startup. Za použitia jeho nového algoritmu eyeblink meria frekvenciu žmurknutí používateľa. Zdravý človek žmurká 10 až 15-krát za minútu. Eyeblink vám pomôže žmurkať viac s využitím interaktívnej notifikácie, ktorá sa vysunie iba v prípade, ak ste dlhšie nežmurkli, a zmizne okamžite po vašom následnom žmurknutí. Eyeblink automaticky upravuje jas monitora s využitím kamery s cieľom vytvorenia komfortu pre vaše oči. Funguje to veľmi podobne ako na vašom mobilnom telefóne.

Flame Painter 3 Pro

Flame Painter je unikátna aplikácia na maľovanie a vytváranie grafických efektov pomocou svetla a plameňa. Využíva virtuálny procedurálny štetec, ktorý sa dá prirovnať k paličke, na ktorej je množstvo malých bodiek akoby na gumičkách, a keď ňou pohybujete v priestore, tieto bodky vytvárajú zvláštne organické útvary, podobné ohnivým plameňom. Častice, ktoré zanechávajú svoje stopy na obraze, sú procedurálne modifikovateľné, takže používateľ môže meniť ich správanie a dosiahnuť efekty šumu, plameňa, látky a vytvárať tak jedinečné grafické diela. Aplikáciu používajú profesionáli aj amatéri. V profesionálnej sfére je to predovšetkým v reklamnom priemysle a dizajne. Aplikáciu využíva Sony Entertainment, Disney, ILM, Lucas Film a mnohí ďalší. Odporúčame vyskúšať, je to silno návykové.

ESET Smart Security

ESET Smart Security a NOD32 Antivirus už vo verzii 8 pre 32- i 64-bitovú edíciu s platnosťou do 15. 3. 2016. Pridávame aj špeciálnu skúšobnú verziu pre ESET Mobile Security 3.0.

AIMP v4.0

Univerzálny prehrávač hudobných súborov.

PWGen v2.70

Generátor kryptograficky silných náhodných hesiel

UltrDefrag v7.0.0

Defragmentačný nástroj pre Windows

Pracujte s titulkami vo videu bez kompromisov

Subtitle Workshop, VLC, Media Player Clasic Home Cinema, SubRip, tsMuxeR

redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať