CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Tipy na letnú dovolenku od XIAOMI

0

Letný relax s tabletom Redmi Pad Pro

Nuda s Redmi Pad Pro na dovolenke nehrozí. Začítajte sa do obľúbenej knihy, zahrajte si hry alebo sa zabávajte pri napínavých seriáloch či veselých príspevkoch na sociálnych sieťach. Na všetky tieto aktivity sa perfektne hodí najnovší tablet Redmi Pad Pro od Xiaomi.

Ponúka až 12,1-palcový displej s 2,5K jemným rozlíšením a 120 Hz obnovovacou frekvenciou s maximálnou plynulosťou obsahu na obrazovke. S čipom Snapdragon 7s Gen 2 si užijete úchvatný výkon a do 7,5 mm hrubého tabletu sa vojde až 10 000 mAh batéria s nadštandardnou výdržou. S cenou 279 eur je to perfektný spoločník, ktorý by vám nikomu nemal chýbať.

• Viac informácií: mi-store.sk

Zachyťte prázdninové zážitky s Redmi Note 13 Pro+

Zoberte na dovolenku aj tých, ktorí tam nemôžu byť s vami! vytvoríte dokonalé fotky a videá, ktoré urobíte dokonalým Redmi Note 13 Pro+, takže si nezabudnuteľnú dovolenku dokonale zveríte 200 Mpx hlavnému fotoaparátu.

Dlhá výdrž 5000 mAh batéria s ultrarýchlym 120 W nabíjaním vám postačí na celý deň. Navyše vďaka výkonnému procesoru MediaTek Dimensity 9200+ máte vždy všetky dôležité informácie ihneď na prehľadnom 6,7-palcovom displeji AMOLED s vysokým jasom. Teraz túto prémiovú strednú triedu kúpite s 10-percentnou zľavou za 395 eur.

• Viac informácií:  mi-store.sk

Na dovolenku s legendárnym Xiaomi 14

Leto je plné zážitkov, z ktorých musíte mať nezabudnuteľné spomienky. Hory, či veselých kamošov zveční unikátny Xiaomi 14. Tento špičkový vás dokonale očarí trojicou 50 Mpx fotoaparátov, na vývoji ktorých sa podieľala legendárna nemecká značka Leica.

Je ako stvorený na akčné momentky na vlnách alebo zachytenie kontrastnej atmosféry pri večernom opekaní. Okrem fotenia je to stále prémiová vlajková loď na všedné dni s najvýkonnejším procesorom Snapdragon 8 gen 3, ultrajemným displejom AMOLED a aj dvojdňovou výdržou batérie, ktorá sa dobije už za pol hodiny. Za letnú zľavnenú cenu 799 eur je to perfektná kúpa.

• Viac informácií:  mi-store.sk

Xiaomi Smart Band 8 pre aktívne leto

Makajte na svojej fyzičke aj v lete! Sprevádzať vás bude Xiaomi Smart Band 8, ktorý zaznamená všetky vaše aktivity a športové zážitky. Zmerajte si počet krokov počas výstupu na Kriváň či spálené kalórie pri rannom behu po pláži.

Majte podrobný prehľad o všetkých aktivitách, ktoré si počas leta vychutnávate. A ako bonus je novinka s 1,62-palcovým displejom AMOLED zabalená do elegantného kovového tela v rôznych farebných kombináciách s viacerými dizajnovými remienkami. Smart Band 8 má výdrž až 16 dní, takže sa nič nestane, ak nabíjačku necháte doma. Elegantný športový náramok sa predáva za 39,90 eur.

• Viac informácií:  mi-store.sk

Úvodné foto zdroj: https://depositphotos.com

Zobrazit Galériu

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať