SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

10 tipov, ako byť “moto“-vovaný a žiť lepší život

Tlačové správy
0

Hľadáte spôsob, ako tráviť svoj voľný čas a zároveň žiť svoj život naplno? Každý rok objavujeme množstvo nových aktivít – trendy kváskovanie, otužovanie sa či spoznávanie okolia a prírodných krás. Prečítajte si 10 tipov, ako sa motivovať a vrátiť sa k základom šťastného a zdravého života.

1 hodina rozhovoru s blízkymi

Zavolajte svojim blízkym a navzájom sa podporte

Kontaktujte priateľov alebo členov rodiny, s ktorými ste sa už dlho nepočuli. Byť v kontakte je dôležité pre udržanie duševnej pohody a stavíme sa, že máte čo povedať svojim spolužiakom alebo bratrancom, o ktorých ste už dlhú chvíľu nepočuli.

2 veci, za ktoré ste vďační

Napíšte si, za čo ste vďační

Predtým, ako si ľahnete spať, zhodnoťte a spíšte si zoznam, čo sa vám podarilo cez deň zažiť a za čo všetko ste vďační. Zavalení prácou si mnohí ľudia ani len neuvedomujú, koľko toho v živote majú a za čo všetko môžu byť vďační.

3 minúty smiechu

Pozitívne efekty smiechu a radosti zo života

Skúste si nájsť 3 minúty v priebehu vášho dňa na smiech a zábavu. Či už si pozriete zábavné video, zahráte spoločenské hry alebo prezdieľate obrázky s kamarátmi.

4 farby na vašom tanieri

Spokojnosť prichádza zvnútra

Vyvážená strava je základ, preto by ste nemali zabúdať na zdravé jedlo. Doprajte si jedlo, ktoré vábi aspoň štyrmi farbami najmenej raz za deň.

5 minút relaxu

Doprajte si oddych a čas pre seba

Niekedy je potrebné sa zastaviť, len byť a žiť v prítomnom okamihu. Z času na čas môže byť zložitejšie oddeliť prácu a súkromný život, ale je veľmi dôležité ostať uvoľnený. Zastavte sa na 5 minút a sadnite si k oknu, na balkón či do záhrady a zastavte nekonečný tok myšlienok a obáv.

6 pesničiek, ktoré nás robia šťastnými a motivujú nás

Hudba vás vždy povzbudí a dodá novú energiu

Pozitívna hudba vám určite pomôže ráno vstať a pripraviť sa na pracovný kolotoč. Počúvajte hudbu ako podmaz pri cestovaní do práce. Vypočutie najmenej šiestich obľúbených skladieb vás nabije energiou alebo dokonca povzbudí k tancu.

7 minút cvičenia

Pohybujte sa s radosťou

Každý si dokáže nájsť aspoň 7 minút denne na fyzickú aktivitu, akou je tanec na obľúbené pesničky, bicyklovanie alebo prechádzka. Vymeňte hromadnú dopravu alebo auto za svižnú chôdzu cestou na nákup alebo do prírody.

8 hodín zdravého spánku

Spite ako bábätko

Dospelý človek by mal spať najmenej 8 hodín denne, aby si dokonale odpočinul a zregeneroval telo. Vyvetrajte si v spálni predtým, ako si ľahnete do postele, odložte telefón a vychutnajte si ničím nerušený spánok.

9 strán knihy

Čítajte a vzdelávajte sa

Prečítajte si denne aspoň 9 strán knihy, oddýchnite si a načerpajte nové nápady.

10 Oslávte 10 generácií série moto g: Sila prichádzajúca zvnútra

Zaobstarajte si smartfón moto g, aby ste zvládli všetko kdekoľvek sa pohnete.

Sme odvážni, trúfalí a silní – tak ako aj najnovšia Motorola moto g100. Smartfóny sú súčasťou nášho života v mnohých sférach a v súčasnosti je ešte dôležitejšie udržiavať spojenie.  Smartfón moto g100 vám pomôže užívať si prítomný okamih bez vyrušovania. Funkcia Duálne snímanie je jednou z funkcií, vďaka ktorej je zariadenie skvelým spoločníkom pre každú chvíľu. Žite svoj život so smartfónom poháňaným výkonným procesorom Qualcomm® Snapdragon ™ 870 5G – „srdce“ smartfónu. V kombinácii s ultrarýchlou 5G sieťou môžete prehľadávať, sťahovať súbory a užívať si kvalitné videohovory odkiaľkoľvek.

 

Zobrazit Galériu

MOTOROLA

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať