AB Workshop 2022

0

Spoločnosť AB-COM pravidelne organizuje akciu nazvanú AB Workshop, ktorá je určená pre maloobchodných predajcov, montážnikov a všetkých obchodných partnerov.  Školenie sa už tradične stretlo s veľkým záujmom partnerov, o čom svedčí aj ich veľká účasť.

Účastníci sa mohli oboznámiť s novinkami v ponuke značiek AB PULSe 4K či AB IPBox a zopakovať si ich špecifiká prevádzky, konfiguráciu či nové možnosti a funkcie.

Veľkej obľube sa u zákazníkov tešia aj multimediálne smart prehrávače, ktorých ponuka sa stále rozširuje. So značkou Homatics výrobca predstavil rovno dve novinky, ktoré by sa na trh mali dostať v najbližších mesiacoch, a to prehrávač Homatics Box R plus, ktorý príde s ponukou najpoužívanejších formátov Dolby Atmos a Dolby Vision, ako aj nový systém soundbaru v konfigurácii Dolby Atmos 5.1.2 kanálov so vstavanými funkciami Android TV. Novinkou v ponuke je aj Google TV Stick Next, ktorý v rozmeroch väčšej flash pamäte ukrýva celý systém smart prehrávača Google TV.

Ďalej školitelia spoločnosti AB-COM predstavili novú značku koaxiálnych káblov Recber, ktorá nahrádza v ponuke staršie typy káblov.

Záverečná časť školenia patrila fotovoltike, ktorá je novou produktovou kategóriou v ponuke AB-COM. Účastníci sa oboznámili s možnosťami a produktmi v tejto oblasti a takisto s pracovnými postupmi. Spoločnosť AB-COM bude v tomto smere poskytovať produkty na kľúč – od vypracovania projektu cez dodávku materiálu až po realizáciu. Po školení sa na túto tému rozvinula plodná diskusia, ktorá svedčila o veľkom záujme účastníkov o túto problematiku.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať