CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Aplikáciu Tesco Clubcard pre smartfóny pomohli zlepšiť zákazníci

Tlačové správy
0

Využívanie benefitov Tesco Clubcard bude pre vyše milióna majiteľov vernostnej karty odteraz ešte jednoduchšie. Tesco totiž v tomto roku výrazne zlepšilo aplikáciu Clubcard pre smartfóny.

Aplikáciu sme inovovali podľa tipov a pripomienok našich zákazníkov. Podstatnou zmenou v aplikácii je, že zákazníci majú svoju Clubcard kartu poruke hneď po spustení aplikácie. Majitelia vernostnej karty tak nemusia nosiť so sebou papierové kupóny a poukážky, ale všetko nájdu jednoducho v aplikácii. Pri nákupe potom stačí ukázať pokladníkovi kupón v aplikácii na naskenovanie a zľava je automaticky odčítaná od nákupu. Naším cieľom je, aby bolo nakupovanie pre zákazníkov Tesco nielen jednoduchšie, ale aj zábavnejšie,“  uviedla Dominika Lukáčová, manažérka kampaní a operačných procesov Clubcard pre Tesco na Slovensku.

Vďaka vynovenej mobilnej aplikácii majú zákazníci ihneď prehľad o tom, koľko bodov nazbierali za nákupy, aj výšku odmeny v podobe nákupnej poukážky do predajní Tesco.

Spravovanie Clubcard konta je tiež jednoduchšie – v aplikácii si zákazník dokáže zmeniť svoje osobné údaje, napríklad ak zmenil adresu bývania.  Rovnako sa môže pár klikmi rozhodnúť, či chce dostávať vyúčtovanie s poukážkami a kupónmi poštou do schránky, alebo ekologickejšou formou – teda elektronicky. Aplikácia ponúka majiteľom Clubcard prehľadne aj všetky zľavy a akcie na jednom mieste.

Aktuálne najobľúbenejšiu vernostnú kartu na Slovensku pravidelne využíva vyše milióna ľudí.  Vo svojich smartfónoch má aplikáciu Clubcard stiahnutú viac ako 120-tisíc zákazníkov, pričom každý deň počet používateľov rastie. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zdarma v App Store alebo Google Play.

Pri nákupe s vernostnou kartou Clubcard Tesco sa majiteľovi karty za každé euro nákupu vráti 1 cent, ktorý sa mu pripíše na Clubcard konto. Centy sa štvrťročne premenia na poukážky na nákup v predajniach Tesco. Okrem poukážok dostávajú majitelia Clubcard pri vyúčtovaní do svojich schránok aj zľavové kupóny na tovar, ktorý najviac obľubujú. 

Zobrazit Galériu

LIKE

Všetky autorove články
TESCO Clubcard smartfon app

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať