SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

BMW spolu s exkluzívnymi prémiovými partnermi prezentuje špičkovú kolekciu doplnkov pre nové BMW radu 5

Tlačové správy
0

Len niekoľko dní potom, čo sa nové BMW radu 5 Sedan objavilo na trhu, BMW Lifestyle spojilo svoje sily s prémiovými partnermi najzvučnejších mien – Montblanc, Bowers & Wilkins a Moleskine –, aby spoločne odprezentovali viacero skvelých doplnkov navrhnutých presne pre dnešný životný štýl: súpravu BMW pre Activity Key, slúchadlá BMW a inteligentné písacie potreby BMW.

Len niekoľko dní potom, čo sa nové BMW radu 5 Sedan objavilo na trhu, BMW Lifestyle spojilo svoje sily s prémiovými partnermi najzvučnejších mien – Montblanc, Bowers & Wilkins a Moleskine –, aby spoločne odprezentovali viacero skvelých doplnkov navrhnutých presne pre dnešný životný štýl:  súpravu BMW pre Activity Key, slúchadlá BMW a  inteligentné písacie potreby BMW. Okrem najvyššej kvality je ich spoločným menovateľom presné pochopenie súčasného životného štýlu, kľúčovými prvkami ktorého je bezchybná konektivita, ako aj nekompromisný dizajn.

Produkty zamerané na infotainment a súprava osobných doplnkov vhodne dopĺňajú širokú ponuku technológií zabudovaných do BMW radu 5, čo z nich robí ideálne nástroje pre každého top podnikateľa priamo vo vozidle i mimo neho.

Transformácia kľúča od vozidla na elegantný osobný doplnok.

Súprava Activity Key  - Montblanc pre BMW -  premení BMW Activity Key na elegantný osobný doplnok. Vďaka jeho kompaktným rozmerom 5 x 2 cm môžete mať Activity Key vždy pri sebe; majitelia tohto kľúča navyše už na odomykanie svojho vozidla nebudú musieť stlačiť žiadne tlačidlo. Jeho modulárny dizajn poskytuje širokú škálu možností ako ho bezpečne odložiť a zároveň mať vždy poruke.

BMW a Montblanc nadviazali na úspech svojej spolupráce s názvom „Montblanc pre BMW“ a vytvorili úžasnú sadu doplnkov, spĺňajúcu tie najprísnejšie kritériá kladené na dizajn aj funkčnosť. Elegantný remienok Montblanc z jemnej čiernej hovädzej kože transformuje Activity Key na štýlový doplnok, ktorý jeho majiteľ môže nosiť na zápästí. Súprava Activity Key „Montblanc pre BMW“ obsahuje aj kvalitný prívesok na kľúče s koženou vložkou s vyrazenými slovami „Montblanc pre BMW“ – Activity Key tak môže cestovať so svojím majiteľom v klasickom štýle.

Výnimočný hudobný zážitok.

Špičkovú akustiku systémov priestorového zvuku Bowers & Wilkins dostupnú pre nové BMW radu 5 si teraz môžete vychutnať aj mimo vozidla, náhlavné  slúchadlá BMW Bowers & Wilkins P3 S2  ohromia svojou špičkovou kvalitou zvuku.

Jedinečný dizajn s konštrukciou reproduktorov z leštenej nehrdzavejúcej ocele a náhlavným pásom vystlaným jemnou jahňacou kožou slúchadlám zaručuje športový a zároveň elegantný vzhľad. Vďaka šikovnému mechanizmu sa dajú zložiť tak, aby nezaberali veľa miesta. Pri skladovaní ich ochráni ich robustné puzdro.

Dokonalá integrácia analógového a digitálneho obsahu.

BMW spojilo svoje sily s renomovaným výrobcom notebookov Moleskine. Výsledkom tejto spolupráce sú inteligentné písacie potreby, ktoré vo veľkom štýle demonštrujú plnú integráciu a dostupnosť analógového a digitálneho obsahu. Pomocou notebooku Moleskine, známeho ako Paper Tablet, môžete ručne vytvoriť písaný text aj obrázky a potom ich digitálne preniesť do smartfónu či tabletu, kde ich možno ďalej používať. S pomocou programu Microsoft Office 365 inštalovanom vo vozidle si používatelia môžu pozrieť, čo vytvorili pomocou písacích potrieb  BMW Smart Writing Set.

Túto plynulú integráciu podčiarkuje špičková technológia. Technológia NCode™ od Moleskine, ktorú nájdeme len v tomto produkte, presne špecifikuje polohu pera Smart Pen+ voči stránkam Paper Tabletu, čím zaručuje, že zariadenie zaznamená každý ťah pera. Priložená aplikácia jednoducho prenáša ručne písané poznámky z notebooku na obrazovku mobilného zariadenia alebo si ich môžete pozrieť a zdieľať pomocou Microsoft Office 365 v BMW radu 5.

S exkluzívnou skicou nového sedanu BMW radu 5 na kryte notebooku a nenápadným nápisom BMW na uzávere pera sú písacie potreby BMW Smart Writing Set praktickým doplnkom pre každého, kto oceňuje pohodlnosť zapisovania poznámok ručne, no nechce sa ochudobniť o výhody digitálnej kreativity. Rozhodne nemôže chýbať vo výbave žiadneho ozajstného nadšenca BMW.

Písacie potreby BMW Smart Writing Set a slúchadlá BMW Bowers & Wilkins budú dostupné od marca na webovej stránke shop.bmw.com, ako aj u vybraných predajcov BMW.

Súprava Activity Key „Montblanc pre BMW“ bude k dispozícii od leta roku 2017.

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

Súprava Activity Key „Montblanc pre BMW“: 430,00 EUR
Slúchadlá BMW Bowers & Wilkins P3 S2: 150,00 EUR
Písacie potreby BMW Smart Writing Set: 250,00 EUR

BMW Group

Všetky autorove články
BMW

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať