SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Bolt má nového country managera, stal sa ním Eduard Suchánek

Tlačové správy
0

Bolt, popredná európska prepravná platforma, predtým známa pod názvom Taxify, má na Slovensku nového country managera. Je ním Eduard Suchánek, ktorý v minulých rokoch zodpovedal za chod tejto aplikácie v slovenských mestách, kde Bolt pôsobí. Na jeho  miesto bol povýšený Peter Mesarč, ktorý sa stal prevádzkovým manažérom.

Pred povýšením viedol Eduard Suchánek tím, starajúci sa o chod aplikácie na Slovensku a  riadil expanziu do ďalších miest. Popri tom Suchánek zodpovedal za komunikáciu s  najdôležitejšími predstaviteľmi miest a politiky na celoštátnej i regionálnej úrovni. Do Boltu, vtedy ešte Taxify, prišiel v januári 2017. Predtým pôsobil v medzinárodnom e-shopu Footshop. Vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe.

„Som nesmierne rád, že budem môcť na novej pozícii pomáhať ďalšiemu rozvoju našej aplikácie na slovenskom trhu v dobe, kedy na Slovensku došlo k prijatiu progresívnej legislatívy, ktorá v zákone zohľadňuje existenciu alternatívnych prepravných platforiem,“ reaguje Eduard Suchánek.
Časť úloh, za ktoré doposiaľ niesol zodpovednosť Eduard Suchánek teraz preberá Peter Mesarč, ktorý sa stal novým prevádzkovým manažérom. Na starosti bude mať chod aplikácie v Bratislave a Košiciach, kde bude zodpovedný za väčšinu prevádzkových úloh. Bude dohliadať na realizovanie kampaní, ktorých cieľom je zaistenie dostupnosti vodičov v dobe, kedy je po nich zo strany zákazníkov najväčší dopyt. O chod aplikácie v ostatných krajských mestách na Slovensku sa po novom bude starať Marek Maxa, ktorý predtým pôsobil ako prevádzkový manažér v českom tíme Bolt.
 

Bolt

Všetky autorove články
bolt taxi preprava Managment Taxify

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať