SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Bose predstavil prvé slúchadlá s Google Assistantom na svete a drahšiu obdobu AirPods

0

Na trhu je už dostupných niekoľko reproduktorov s platformou Google Home od iných výrobcov a teraz prichádzajú aj prvé bluetoothové slúchadlá s integrovanou umelou inteligenciou Google Assistant. Ponúkne ich firma Bose, výrobca špičkových audiozariadení.

Ako naznačuje názov, slúchadlá Bose QC35 II pôjdu po stopách modelu QuietComfort 35 a zachovajú ich „prvotriedny výkon a funkcie“, no pridávajú k nim tlačidlo na ľavej mušli, ktoré vám umožní priamo komunikovať so službou Google Assistant. Nemusíte zdvihnúť telefón či použiť iné sprievodné zariadenie.

Slúchadlá sú dostupné za 349,95 dolára v klasickej a elegantnej čiernej a striebornej farbe. Okrem intuitívnej hlasovej funkcie ponúkajú aj ďalšie zaujímavé možnosti, napr. odhlučnenie na „priemyselnej úrovni“ či 20 hodín výdrže na batériu.

Rovnaký výrobca uvádza na trh aj „skutočne bezdrôtové“ slúchadlá Bose SoundSport Free, finančne trochu náročnejšiu (249,95 dolára) obdobu Apple AirPods (159 dolárov). Zato však slúchadlá odolávajú vode aj potu, zostanú bezpečne, pevne a pohodlne sedieť vo vašich ušiach aj niekoľko hodín vďaka proprietárnej technológii StayHear + Sport a môžu sa pochváliť novým anténnym systémom zabezpečujúcim silné a spoľahlivé spojenie s telefónom či tabletom.

Slúchadlá SoundSport Free vám umožnia počúvať hudbu 5 hodín, objednať si ich môžete už teraz, dodávať sa začnú v októbri spolu magnetickým nabíjacím puzdrom, ktoré poslúži aj na ich ukladanie.

Zdroj: Pocketnow

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Bose Google Assistan

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať