SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

Bývalý britský veľvyslanec Andy Garth sa pripája k spoločnosti ESET ako Government Affairs Lead

Tlačové správy
3

Bývalý britský veľvyslanec na Slovensku Andy Garth nastupuje do spoločnosti ESET ako Government Affairs Lead a na starosti bude mať vzťahy s verejným sektorom na celom svete. Po úspešnej kariére v štátnej správe a diplomacii má Andy bohaté skúsenosti z medzinárodných vzťahov, pričom si v mnohých krajinách vybudoval rozsiahle kontakty v diplomacii, obchode i politike.

Po absolvovaní viacerých zahraničných pracovných pozícií v technologických centrách ako sú Taiwan, Južná Kórea, India či Belgicko, bol Andy Garth v roku 2014 menovaný za britského veľvyslanca na Slovensku. Svoje pôsobenie na tomto poste ukončil v auguste minulého roka. Ako diplomat pracujúci na bezpečnejšom a prosperujúcejšom svete sa Andyho úlohy striedali medzi pozíciami zameranými na politiku a podnikanie. Vo funkcii regionálneho riaditeľa pre obchod a investície Veľkej Británie podporoval výrazné zvýšenie obchodnej činnosti medzi Veľkou Britániou a regiónmi strednej a východnej Európy.

Prechod do sveta technológií je pre Andyho Garetha skôr návratom, keďže na začiatku kariéry pôsobil aj vo funkcii Science and Technology Officer v Britskom obchodnom a kultúrnom úrade v Tchaj-peji. V tejto funkcii úspešne zabezpečoval spoluprácu medzi technologickými inovátormi a podnikateľmi.

 „Som veľmi rád, že sa stávam súčasťou jednej z najväčších svetových spoločností v oblasti kybernetickej bezpečnosti práve v čase, kedy sú obrovské benefity digitálnej éry podkopávané ľuďmi so zlými úmyslami. Teším sa na spoluprácu s našimi partnermi vo vládnych inštitúciách po celom svete pri spoločnej obrane proti súčasným ako aj budúcim kybernetickým hrozbám,“ uviedol Andy Garth k svojmu príchodu do spoločnosti ESET.

 

 

ESET

Všetky autorove články

3 komentáre

Government Affairs PLead :D reakcia na: Bývalý britský veľvyslanec Andy Garth sa pripája k spoločnosti ESET ako Government Affairs Lead

3.3.2021 17:03
Government Affairs PLead :D
Reagovať

obávam sa, že ľudia masovo prechádzajú na Linux, kde eset nemá dobré meno alebo ho vôbec netreba reakcia na: Bývalý britský veľvyslanec Andy Garth sa pripája k spoločnosti ESET ako Government Affairs Lead

6.2.2021 18:02
obávam sa, že ľudia masovo prechádzajú na Linux, kde eset nemá dobré meno alebo ho vôbec netreba kvôli admin/user právam, či? sme zvedaví, či windows10 za 139€ umrie skôr, či neskôr... platiť za windows eset 70€ ročne sa mi nechce, keď mám zdarma kopec softwéru v Linuxe a netreba tam antivír. to potom radšej kaspersky antivirus free, ak dačo s windows10, ale radšej nič, veď Linux to zvládne v poho :)
Reagovať

RE: obávam sa, že ľudia masovo prechádzajú na Linux, kde eset nemá dobré meno alebo ho vôbec netreba reakcia na: obávam sa, že ľudia masovo prechádzajú na Linux, kde eset nemá dobré meno alebo ho vôbec netreba

13.2.2021 20:02
eset už dávno nie je špička, najpokrokovejší skener vírusov vraj vyvinuli Rusi a to Kaspersky antivírus
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať