CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

ELEKTROMOBILITA 2023 (PDF verzia, 76 MB)

0

Ročenka Elektromobilita 2023 je už piaty ročník publikácie a treba povedať, že za ten čas sa toho v elektromobilite zmenilo naozaj veľa. S príchodom nových modelov a zapájaním čoraz väčšieho počtu automobiliek sa zvyšuje kvalitatívna úroveň elektrických áut, predlžuje sa dojazd, zvyšuje výkon nabíjania, pribúdajú nové funkcie aj asistenčné systémy.

V ročenke sa tentoraz viac venujeme aj praktickým skúsenostiam z jazdy elektromobilom na dovolenku a vo všeobecnosti na dlhšie trasy, ktorých sa veľa potenciálnych používateľov stále obáva. Nájdete tu však aj staré známe pasáže, ktoré objasnia základy elektromobility aj novým záujemcom a pomôžu čerstvým majiteľom. Snažili sme sa takisto ročenku spestriť príspevkami od rôznych odborníkov na elektromobilitu, a tak dúfame, že si v nej niečo nájde každý.

Z nových tém môžeme spomenúť elektromobilitu v ťažkej doprave, kde pribúdajú nové modely nákladných áut, autobusov či ťahačov, samozrejme, aj nové výzvy na budovanie infraštruktúry pre tieto vozidlá. Nezabudli sme ani na tému veľmi populárnu v súčasnosti - fotovoltiku a jej využitie na nabíjanie elektromobilov.  

Ak vám v ročenke niečo chýba, novinky z oblasti elektromobility vám, pochopiteľne, prinášame počas celého roka, takže odporúčame sledovať náš magazín NEXTECH, webovú stránku www.nextech.sk či náš kanál YouTube a sociálne siete.

Nižšie nájdete link, na ktorom si môžete stiahnuť nové vydanie ročenky ELEKTROMOBILITA 2023.  

Príloha v PDF (76 MB)

Prajeme príjemné čítanie!

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať