SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

ESET: BETA verzia novej generácie riešení pre firemných zákazníkov

Bezpečnosť
0

eset_logo_jpg_66582.jpgESET oznámil vydanie BETA verzií svojich nových vlajkových produktov pre firemných zákazníkov: ESET Endpoint Security Suite a ESET Endpoint Security. Súčasťou ESET Endpoint Security Suite BETA (s pridaným osobným firewallom a anti-spamom) a základnej verzie ESET Endpoint Security BETA je ESET Remote Administrator 5 BETA. Všetky tieto produkty sú na BETA testovanie zadarmo k dispozícii na stránke ESET.com.

Nová generácia riešení ESET Endpoint Security prináša proaktívnu ochranu voči novým hrozbám vďaka niekoľkostupňovej detekcii malwaru, skenovaciemu jadru ThreatSense a ochrannej technológii ESET Live Grid, ktorá pracuje na báze cloud computingu. Malé zaťaženie systému a vyspelá vzdialená správa koncových staníc robí z týchto produktov riešenie pre firmu akýchkoľvek rozmerov. Súčasťou oboch produktov je aj nová generácia ESET Remote Administrator 5 BETA. Tá je obohatená o monitoring stavu siete prístupný cez webový prehliadač a systém vzdialenej správy s nastaviteľnými právomocami pre administrátorov.

"Riešenia ESET Endpoint Security BETA a Endpoint Security Suite BETA nie sú len vylepšením alebo rebrandovaním produktov. Ide o celkom novú generáciu bezpečnostných riešení pre firemných zákazníkov v portfóliu spoločnosti ESET. Prinášajú úplne nové funkcie spolu so zmodernizovanými nástrojmi ako sú Live Grid, HIPS alebo Rollback vírusovej databázy a programových modulov, čo je dôležité pre IT špecialistov a administrátorov. Množstvo ďalších funkcií bolo výrazne zlepšených," hovorí Palo Luka, technologický riaditeľ spoločnosti ESET.

Súčasťou vlajkového produktu ESET Endpoint Security Suite je firewall, webová kontrola a spamový filter. Verzia so základnými bezpečnostnými prvkami ESET Endpoint Security sa bude dodávať bez týchto funkcií. Oba produkty disponujú nástrojom ESET Remote Administrator 5. S uvedením plných verzií oboch produktov Endpoint Security, ktoré plánujeme v priebehu roka 2012, ponúkne ESET flexibilné riešenie, ktoré pokryje individuálne potreby firemných zákazníkov.

Viac informácií o BETA verziách nájdete na podstránke ESET.com venovanej ESET Endpoint Security Suite BETA, ESET Endpoint Security BETA a ESET Remote Administrator 5 BETA.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať