SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

ESET je podľa Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platform jediným vyzývateľom pre rok 2018

Tlačové správy
0

Bezpečnostnú spoločnosť ESET menovala analytická spoločnosť Gartner vo svojej správe Magic Quadrant pre rok 2018* ako vyzývateľa v segmente Endpoint Protection. ESET bol v tejto správe uvedený ako jediný vyzývateľ pre danú oblasť a hodnotený bol obzvlášť pre schopnosť vytvárať a napĺňať svoju víziu. Spoločnosť ESET je presvedčená, že toto ocenenie odzrkadľuje jej neustále sa zlepšujúce schopnosti ponúkať maximálnu ochranu v segmente firemnej bezpečnosti.

„Ochrana koncových zariadení sa vyvíja tak, aby adresovala viac úloh súvisiacich s adaptívnou bezpečnostnou architektúrou, medzi ktoré patria hardening, vyšetrovanie incidentov, detekcia a incident response. Odborníci v oblasti IT bezpečnosti a risk manažmentu by sa mali uistiť, že ich Endpoint Protection dodávateľ sa dostatočne rýchlo prispôsobuje moderným hrozbám,“ hovorí správa Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platform.

„Veríme, že naše ohodnotenie na pozícii vyzývateľa je známkou nášho neustáleho pokroku v poskytovaní najlepších riešení v oblasti ochrany koncových zariadení firmám bez toho, aby mali negatívny dopad na ich systémy alebo vytvárali zbytočné režijné náklady,“ hovorí Ignacio Sbampato, obchodný riaditeľ spoločnosti ESET. „Firmy sa môžu spoľahnúť na to, že vedomosti a skúsenosti spoločnosti ESET im pomôžu udržiavať čo najlepšiu ochranu. Našu pozíciu v  správe Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platform považujeme za skutočný odraz nášho vývoja ako globálneho hráča v oblasti informačnej bezpečnosti,“ dodáva Sbampato.

Podľa vyjadrení spoločnosti Gartner ponúka Magic Quadrant „vizuálnu podobu, hĺbkovú analýzu a rady, ktoré poskytujú náhľad do smerovania a vyspelosti trhu a na jeho zástupcov. Magic Quadrants porovnávajú dodávateľov na základe štandardných kritérií a metodiky spoločnosti Gartner. Súčasťou každej správy je grafika, ktorá znázorňuje trh pomocou dvojrozmernej matice, ktorá hodnotí dodávateľov na základe kompletnosti ich vízie a možnosti jej realizácie.“**

Získajte bezplatnú správu spoločnosti Gartner a pozrite si umiestnenie spoločnosti ESET v Magic Quadrante na tejto stránke: eset.com  


* Zdroj: Gartner, „Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms“, Ian McShane, Avivah Litan, Eric Ouellet, Prateek Bhajanka, 24. januára 2018.
** Zdroj: Gartner IT slovníček, gartner.com

ESET, spol. s r.o.

Všetky autorove články
ESET bezpečnosť Gartner Endpoint Protection ochrana

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať