SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Elegantný sprchový filter odstraňuje chemikálie spôsobujúce vypadávanie vlasov a kožné problémy

Technológie
2

Jednoduchý nadstavec SHOWR, ktorý sa umiestni medzi vývod vody a sprchovú hlavicu, filtruje tvrdú vodu a mení ju na pitnú. Odstraňuje všetky minerály a chemikálie, ktoré spôsobujú kožné vyrážky alebo akné, ako aj lupiny, predčasné šedivenie a padanie vlasov. Môžete si ho nainštalovať sami bez odbornej pomoci alebo náradia. Každý SHOWR sa dodáva s priehľadným okienkom, ktoré vám umožní zistiť, kedy treba vymeniť zabudovaný filter, čo sa dá urobiť v priebehu niekoľkých sekúnd. To, že je voda naoko čistá alebo bez zápachu, neznamená, že je bezpečná na pitie, varenie alebo kúpanie.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Tvrdá voda môže vyzerať klamlivo čistá, ale zvyčajne obsahuje rôzne minerály, rozpustené pevné látky, chemikálie ako chlór a iné usadeniny, preto ju treba filtrovať. Chemikálie v tvrdej vode môžu zničiť vaše oblečenie, spôsobiť jeho rýchlejšie vyblednutie alebo dokonca znížiť účinnosť pracieho prostriedku. SHOWR je navrhnutý na čistenie vody z vodovodu v reálnom čase a používa filtre NSF 42, ktoré zachytávajú tvrdé chemikálie a usadeniny, ako je chlór a železo, čím získate „mäkkú vodu“, v ktorej sa môžete kúpať a ktorú môžete aj piť. 

Na rozdiel od väčšiny sprchových filtrov, ktoré zaberajú značný priestor a na ich inštaláciu je potrebný inštalatér, SHOWR je elegantný, pochrómovaný valcový celok, ktorý sa zmestí priamo medzi vývod vody a hlavicu sprchy a nezaberie takmer žiadne miesto.  Voda, ktorá vychádza zo sprchovej hlavice, je nútená prejsť cez valec, ktorý obsahuje filter NSF 42. Filter vodu pri prechode čistí a po určitom počte dní začne hnednúť, takže môžete vidieť všetky zachytené nečistoty.

Výsledný model SHOWR má patentovaný dizajn, ktorý funguje v USA aj na celom svete, inštalácia trvá len niekoľko minút a pri pravidelnej výmene filtra vydrží desaťročia. Každý SHOWR sa dodáva s tromi filtrami NSF 42, ktoré majú certifikát CE najvyšších orgánov EÚ. V rámci kampane na portáli Kickstarter môžu teraz prispievatelia získať SHOWR za 39 USD. Dodávky sa majú začať vo februári 2024.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

Spťrcha reakcia na: Elegantný sprchový filter odstraňuje chemikálie spôsobujúce vypadávanie vlasov a kožné problémy

8.9.2023 10:09
Takých inovatívnych filtrov kde je v mikrovlákne zabalený aktívny filter je na trhu plno, a na Slovensku sa predávajú od ani nie 20€. Mám rád prevratné novinky.
Reagovať

NajhlupejsiiiLackoAHubinsky reakcia na: Elegantný sprchový filter odstraňuje chemikálie spôsobujúce vypadávanie vlasov a kožné problémy

7.9.2023 08:09
NajhlupejsiiiLackoAHubinsky
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať