SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Elon Musk predstavil elektrické lietadlo Tesly

Technológie
5

Elon Musk a jeho tím pracujú na tom, aby v blízkej budúcnosti priniesli na trh elektrické lietadlo Tesla. Má byť poháňané batériami a možno aj solárnymi panelmi na streche. Ako Musk potvrdil vo viacerých rozhovoroch, bude vzlietať vertikálne. Možno to bude lietajúce auto a možno súkromné lietadlo, ale jedno je isté, bude to VTOL (vertical take-off and landing). NASA a Boeing už tiež pracujú na elektrických lietadlách. Vo videu Elon Musk oznamuje pokroky svojej spoločnosti v oblasti elektrického lietadla.

Zdroj: thefuturist.co.

Redakcia

Všetky autorove články

5 komentárov

clickbait reakcia na: Elon Musk predstavil elektrické lietadlo Tesly

17.2.2022 13:02
Tesla ani Elon nic neohlasili. Toto su ciste spekulacie o tom co by mohlo prist. Come on PC revue... mas na viac nez clickbait.
Reagovať

RE: Redakcia reakcia na: clickbait

17.2.2022 17:02
Dobrý deň, ďakujeme za kritický komentár k nášmu článku. Chceli by sme Vás odmeniť malým darčekom a potrebujeme vedieť, či by ste chceli dostať tv samsung, monitor aoc alebo asus rog strix. Svoje osobné údaje kvôli výhre nám prosím pošlite na lamparen@nextech.sk Ešte raz vďaka za kritiku. Nextech.
Reagovať

RE: RE: Pán Lacko je môj hrdina, to je môj Ľupko. Prečo mu praješ zlé zdravie? Si vrah? reakcia na: RE: Redakcia

20.2.2022 12:02
A ty si vrah, keď praješ druhým zlé zdravie?
Reagovať

RE: RE: Redakcii reakcia na: RE: Redakcia

17.2.2022 20:02
Lacko ty si riaden chudak. Bodaj by sa to prejavilo na tvojom zdravi a doktori ti predpisovali podvodne lieky reklamovane v bulvaroch namiesto normalnych. Presne tak ako robis ty ostatnym "clanky".
Reagovať

RE: RE: RE: Redakcia reakcia na: RE: RE: Redakcii

20.2.2022 12:02
Dobrý deň, ďakujeme za kritický komentár aj za urážky k nášmu článku. Chceli by sme Vás odmeniť malým darčekom a potrebujeme vedieť, či by ste chceli dostať tv samsung, monitor aoc alebo asus rog strix. Svoje osobné údaje kvôli výhre nám prosím pošlite na lamparen@nextech.sk Ešte raz vďaka za kritiku. Nextech.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať