SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Falošný trailer na novú bondovku vygenerovala AI

Výskum a vývoj
0

Trailer na film, v ktorom Jamesa Bonda stvárni Henry Cavill, obľúbený fanúšikmi ako nástupca Daniela Craiga, čiastočne vytvorila umelá inteligencia a na YouTube nazbieral už milióny pozretí. Falošný trailer je zavádzajúco označený ako Bond 26 – First Trailer a do úlohy Cavillovej partnerky obsadzuje Margot Robbie. V opise videa sa naznačuje, že režisérom bude Christopher Nolan.

Video vytvorené štúdiom KH, ktoré má na svojom kanáli desiatky takýchto falošných upútaviek, využíva kombináciu obrázkov generovaných umelou inteligenciou a skutočných filmových záberov vrátane scén z filmu The Man From Uncle, kde je Cavillova úloha najviac bondovská. Video, ktoré vygenerovala umelá inteligencia, získalo viac ako 2,5 milióna pozretí. Tvrdí, že Cavill a Robbie budú hrať vo filme James Bond 26, ktorého nakrúcanie je naplánované na rok 2024.

V opise videa sa však objasňuje, že ide o koncepčný trailer vytvorený na umelecké a zábavné účely. Zatiaľ čo niektorí diváci uznávajú, že ide o podvrh, iní sú nadšení možnosťou, že ich fantasy casting (platforma sociálnych sietí na zdieľanie vysnívaného obsadenia filmov, televíznych relácií a pod.) ožíva.  

Zdroj: futurism.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať