CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Filmove trhaky – cele leto pod holym nebom

Tlačové správy
0

Už po štvrtý raz prináša spoločnosť ASUS romantiku a zábavu do vašich letných večerov. Letné autokino prichádza aj toto leto.

Už od tejto soboty 3. júna 2017 sa môžete tešiť na pravidelné filmové trháky, ktoré z pohodlia vášho auta dajú každému „randevue“ úplne iné korenie. Pozvite sa na veľké parkovisko pri bratislavskom nákupnom centre Shopping Palace.

Pripravte si pukance, nachos a veľký drink so slamkou, usaďte sa pohodlne do vášho „autokresla“ a uprite zrak na kolosálnu maketu notebooku ASUS.

Pretože presne tam bude premietacie plátno, ktoré sa stane dejiskom filmových, multižánrových príbehov. Neobmedzujte sa v hrdelnom smiechu, vo vzájomných, kľudne aj hlasnejších komentároch so „spolujazdcom“ bez toho, aby ste niekoho rušili. Budete tam len vy a vaše kino.

Autokino pri nákupnom centre Shopping Palace v Bratislave funguje každý štvrtok, piatok a sobotu až do septembra. Začiatok vysielania je vždy o 21:30 a program filmových predstavení nájdete tu: http://www.autokinoshoppingpalace.sk/.

Vstupné je samozrejme zdarma. Všetko nezištne, pre vás od spoločnosti ASUS.

ASUS

Všetky autorove články
Asus

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať