CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Genesis predstavuje novú hernú myš s RGB podsvietením

Tlačové správy
0

Genesis, obľúbená značka herného vybavenia, ponúka mnoho typov počítačových myší. Napriek tomu, ale v ponuke doposiaľ chýbala myš s RGB podsvietením. Model Xenon 200 túto medzeru  teraz úspešne zapĺňa.

Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia myší s týmto typom podsvietenia je kvalitný ovládací softvér, ktorého aplikácie umožňujú uchovávať makra a editovať profilové nastavenia a samozrejme meniť svetelné režimy. Myš je vybavená ôsmimi programovateľnými tlačidlami a navyše tlačidlom snajperským, ktoré pri stlačení zníži hodnotu DPI, a hráč tak môže v priebehu hry presnejšie zamieriť.

Myš používa optický snímač Avago 5050, ktorý poskytuje maximálne rozlíšenie až 3000 DPI. Hráč môže prepínať medzi štyrmi úrovňami citlivosti pomocou špeciálneho tlačidla, alebo rolovacím tlačidlom.  Hodnota snímkovania je 1000 Hz, čo zaisťuje rýchle reakčné časy.

Genesis garantuje, že odolnosť a konštrukcia myši Xenon 200 je na vysokej úrovni. Myš je vybavená obľúbenými spínačmi Huano s životnosťou 10 miliónov kliknutí. Výrobca navyše vyzdvihuje ergonomickú kvalitu myši. Bočné strany majú gumové gripy, ktoré zabezpečujú spoľahlivé a isté uchopenie a držanie myši.

Technické údaje:

  • Optický snímač Avago 5050
  • RGB podsvietenie
  • Maximálne rozlíšenie 3000 DPI
  • Počet programovateľných tlačidiel: 8
  • Spínače Huano
  • Hodnota snímkovania: 1000 Hz

Cena a dostupnosť:
Myš Genesis Xenon 200 je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a doporučená koncová cena vrátane DPH je 15 EUR.

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Genesis Avago 5050 Xenon 200

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať