SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

HP uvádza nové multifunkčné tlačiarne DeskJet Ink Advantage

Tlačové správy
0

HP Inc. odhalilo dve nové domáce atramentové multifunkčné tlačiarne: HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075. Tieto zariadenia ocenia predovšetkým užívatelia, ktorí potrebujú tlačiť veľké množstvo dokumentov a fotografií v rôznych formátoch. V ich výbave nechýba žiadna z funkcií tlače, kopírovania ani skenovania, s ktorými je ich použitie naozaj jednoduché a praktické.

DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 nahrádzajú modely 4535 a 4675. Hlavnou výhodou nových zariadení je široká škála užitočných funkcií. Na ovládanie slúžia intuitívne 5,8cm dotykové obrazovky, ktoré zjednodušujú najmä spracovanie veľkého objemu dokumentov. Vstavaný software Photo Fix pomohol dosiahnuť výrazné zlepšenie kvality fotografií už na úrovni hardvéru.

S tlačiarňami HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 budete pri tlači naozaj mobilní. Nastavenie Wi-Fi pripojenia zaberie menej než minútu, dvojpásmový adaptér (2,4 a 5 GHz) zaručuje jeho stabilitu a výkon a vďaka funkcii Wi-Fi Direct sa dá bleskovo tlačiť priamo z mobilných zariadení, alebo sa k tlačiarni pripojiť dokonca i bez prístupu na domácu sieť. A pre ešte väčšie pohodlie sa k týmto novým tlačiarňam môžete pripojiť aj cez Bluetooth.

“Tlačiarne HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 sme vyvinuli špeciálne pre užívateľov, ktorí potrebujú viac ako len čas od času tlačiť niekoľko strán. Keď kopírujete, skenujete a tlačíte viacero rôznych dokumentov a fotografií vo veľkom objeme, potrebujete zariadenie s čo najväčším množstvom funkcií, ktoré vám prácu zefektívnia. V modernom svete je stále nevyhnutnejšie, aby ste mohli tlačiarne ovládať nielen z PC, ale tiež priamo z mobilných zariadení. Naše nové modely sú pre tento typ úloh ako stvorené,” povedal Robert Šárik, produktový manažér HP.

Okrem množstva funkcií zlepšujúcich mobilitu sa HP DeskJet Ink Advantage 5275 i 5075 môžu pochváliť tiež nízkou cenou a vysokou rýchlosťou tlače: zvládnu až 10 čiernobielych a 7 farebných strán vo formáte A4 za minútu. Rýchlo spracujú i viacstránkové dokumenty pomocou automatickej obojstrannej tlače. Aby bola manipulácia s nimi ešte pohodlnejšia, dostali oba modely vstupný zásobník na 100 listov a výstupný zásobník na 25 listov papiera. HP DeskJet Ink Advantage 5275 má okrem toho taktiež automatický podávač dokumentov a zabudovaný fax.

Zdarma dostupné mobilné aplikácie HP poskytnú užívateľom DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 ešte väčšie pohodlie. S HP Smart môžu napríklad bezdrátovo tlačiť, kopírovať i skenovať z väčšiny smartfónov a tabletov s operačnými systémami Apple, Android a Windows® a zároveň si rýchlo a jednoducho objednať nové atramentové kazety. HP Social Media Snapshots im zasa umožní tlač, úpravu i zdieľanie fotografií z Facebooku, Instagramu a Flickru priamo na telefóne. A s HP Printbot budú môcť tlačiť priamo zo svojich konverzácií v aplikácii Facebook Messenger alebo z pamäte svojich mobilných zariadení.

Ceny a dostupnosť:
Nové farebné tlačiarne HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 sú už v obchodoch na Slovensku dostupné za cenu začínajúcu od 99 eur s DPH za model 5275 a od 79 eur s DPH za 5075.

Zobrazit Galériu
HP

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať