ASUS_122021 ASUS_122021 ASUS_122021

Honor tlačí ceny troch obľúbených modelov dole: Vlajková loď Honor 9 je v septembri novo za 429 eur!

Tlačové správy
0

Značka Honor sa rozhodla urobiť svojim fanúšikom radosť, a preto v septembri výrazne znižuje ceny u troch svojich smartfónov. Znížená cena sa týka ako prémiových modelov Honor 9 a Honor 8, tak dostupnejšieho kúsku Honor 6A. Nižšou cenou sa snaží Honor vyjsť v ústrety hlavne mladej generácii, ktorá tvorí najväčšiu časť zákazníkov značky, a behom začiatku školského roka môžu taktiež vyberať nový inteligentný telefón. Napríklad Honor 6A sa tým stáva bezkonkurenčne najlacnejším telefónom s osemjadrovým procesorom na našom trhu a Honor 9 tak ešte výraznejšie predchádza vlajkové lode konkurenčných značiek.  

Honor 9 znižuje cenu o 70 eur
Špičkový Honor 9 patrí k tomu vôbec najlepšiemu, čo je na trhu inteligentných telefónov momentálne k dispozícii. Na prednej strane dizajnového telefónu je jemný 5,15" FullHD displej a novo taktiež bleskurýchla čítačka odtlačkov prstov. Zadnej strane kraľuje duálny fotoaparát, s kombináciou 12+20 MPx, videá nakrúca až do rozlíšenia 4K. Výkon zaisťujú osemjadrový procesor Kirin 960 s 4GB operačnou pamäťou. Všetko dopĺňajú 64 GB ROM, USB-C, infraport, 3200mAh batéria, funkcia rýchlonabíjania, podpora dualSIM alebo NFC a Android 7.0 Nougat s nadstavbou používateľského prostredia EMUI 5.1. Vlajková loď značky Honor 9 v septembri znižuje cenu z 499 eur na 429 eur! K dispozícii je v zafírovo modrom, antracitovo čiernom alebo ľadovo sivom odtieni.

Honor 8 teraz s cenou pod 340 eur
Vlaňajší model Honor 8 v septembri znižuje cenu z 369 eur na 339 eur. Telefón s 5,2" FullHD displejom má kvalitný duálny fotoaparát s rozlíšením dvakrát 12 MPx. Čítačka odtlačkov prstov v kombinácii s inteligentným tlačidlom smartkey je umiestnená na zadnej strane telefónu. Smartfón je poháňaný osemjadrovým procesorom Kirin 950 a 4GB operačnou pamäťou, interná pamäť má 32 GB, výdrž zaistí batéria s kapacitou 3000 mAh. Honor 8 podporuje NFC, dualSIM a má taktiež infraport, USB-C a funkciu rýchlonabíjania. Za novú cenu je k dispozícii v troch farbách: modrej, čiernej a bielej.

Najlacnejším osemjadrovým telefónom na našom trhu je Honor 6A
Honor 6A ako výnimka vo svojej triede disponuje Androidom 7.0 Nougat s nadstavbou používateľského prostredia EMUI 5.1. Za svoju nízku cenu ponúka neobvyklú výbavu vrátane 5" displeja s HD rozlíšením, 13MPx fotoaparát doplnený 5MPx prednou kamerou a internú pamäť s kapacitou 16 GB alebo systém dualSIM.  Výkon obstarávajú osemjadrový procesor Snapdragon 430 a 2GB RAM, ktorým sekunduje batéria s kapacitou 3020 mAh. Model s kovovým chrbtom je dostupný v zlatej, striebornej alebo sivej verzii. Honor 6A je trvalo zlacnený z pôvodných 169 eur na ešte viac sympatických 149 eur.

 

Nižšie ceny prémiových modelov Honor 9 a Honor 8 sa obmedzujú len na mesiac september, model Honor 6A potom má cenu zníženú trvale. Uvedené modely sú za nové ceny k dispozícii u všetkých autorizovaných predajcov.

Ďalšie informácie o telefónoch nájdete na www.honor6A.sk,  www.honor8.sk,  www.honor9.sk.

Zobrazit Galériu
Honor

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať