PEUGEOT_062022 PEUGEOT_062022 PEUGEOT_062022

Huawei prichádza s novinkou pre mladých: nova 9 SE

2

Huawei predstavil súrodenca úspešného modelu nova 9, nový smartfón nova 9 SE. Zariadenie ponúka inovatívne funkcie a moderný dizajn, ktorý má osloviť práve mladých zákazníkov. 

Prvýkrát v histórii série nova prináša novinka fotoaparát s vysokým rozlíšením až 108 Mpx. Toto rozlíšenie sme ešte nedávno vídali iba pri vlajkových modeloch. Väčšie rozlíšenie snímača umožňuje fotoaparátu zachytiť viac detailov, aj keď obrázok zväčšíte. Vďaka zlučovaniu pixelov sa zase dosiahne vyššia citlivosť na svetlo, výsledkom čoho je lepší výkon pri slabom osvetlení. Pri horších svetelných podmienkach ponúka nova 9 SE možnosť fotenia Super Night Shot s pokročilou technológiou redukcie šumu vyfotením viacerých snímok v rýchlom slede za sebou, ktoré slúžia na lepšie odstránenie šumu a zvýšenie jasu v scéne. 

Všetci každodenní aj profesionálni vlogeri ocenia možnosť nahrávania z prednej aj zadnej kamery súčasne, čo umožní plynule prepínať pohľad zo zadnej na prednú kameru a ukladať zábery ako jeden súbor. Navyše vďaka funkcii Dual-View môžete filmovať z oboch perspektív naraz, aby ste zachytili to, čo sa deje, a zároveň aj vašu reakciu. Huawei nova 9 SE vo svojom aplikačnom obchode poskytuje prístup k ľahko použiteľnému nástroju na úpravu Petal Clip, ktorý môže výrazne zrýchliť prácu pri vytváraní videí. Aplikácia poskytuje širokú škálu funkcií na úpravu videa vrátane špeciálnych efektov, nálepiek, zvukových efektov, fontov a ďalších materiálov. Vďaka tomu je proces úprav rýchly a zábavný a výsledné video určite upúta pozornosť vašich priateľov.

Keďže zostať v spojení je pre mladých ľudí veľmi dôležité, nova 9 SE im poskytuje komfort rýchleho nabíjania batérie výkonom až 66 W, vďaka ktorému sa telefón nabije na 60 % už za 15 minút a na 100 % za 36 minút. Riešenie získalo certifikáciu TÜV Rheinland Safe Fast Charge Certification, čo dokazuje, že poskytuje nielen rýchle, ale aj bezpečné nabíjanie. Nemusíte sa teda obávať vybitia batérie počas dôležitej chvíle, prípadne keď si chcete zahrať hru s priateľmi. Na svoj telefón sa môžete spoľahnúť v každej situácii. 

Huawei nova 9 zaujme 6,78-palcovým displejom s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, ktorá zaisťuje rýchlu reakciu obrazovky pri hraní hier alebo sledovaní videa. Obrazovka podporuje farebný gamut P3, vďaka čomu poskytuje širokú paletu farieb, čo je obzvlášť príjemné pri sledovaní filmu alebo dokumentu o prírode.

Novinka však zaujme aj navonok. Zadný kryt je vyrobený z lesklého zakriveného skla a má krištáľovo čistú textúru. Telefón je dostupný v troch farebných vyhotoveniach: Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black.

Či už máte radi vlogovanie, fotografovanie, alebo hranie hier, nova 9 SE je navrhnutá tak, aby vás povzbudila, aby ste uvoľnili svoj kreatívny potenciál a užili si život naplno. Poskytuje všetky prémiové funkcie, ktoré potrebujete, a vkladá ich do krásneho lesklého puzdra s hladkým displejom.

 

Huawei nova 9 SE možno zakúpiť vo vybraných internetových obchodoch a kamenných predajniach za 349 eur. V priebehu apríla bude novinka dostupná aj u vybraných operátorov. Zákazníci, ktorí si kúpia nový smartfón Huawei nova 9 SE do 3. apríla 2022, získajú zároveň ako bonus smart náramok Huawei Watch Fit.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

2 komentáre

Ten telefón si môžu nechať, čmejd. To nemá tú hodnotu. reakcia na: Huawei prichádza s novinkou pre mladých: nova 9 SE

25.3.2022 15:03
Čmejd. Huawei bez google nekupujeme. A už vôbec nie mladí ľudia.
Reagovať

Reňo, za takýto šmejd tristo päťdesiať evri? Sa zobuď, chlape! A bez gúgl servisov? Jednoznačne, nie. Gamut to nezachráni :( reakcia na: Huawei prichádza s novinkou pre mladých: nova 9 SE

25.3.2022 14:03
Som mladá, ale tento telefón ma neláka. Navyše nemá gúgl služby :( Za 150€ možno hej, ale viac by som za to nedala. Huawei chce len vyžrať, za niečo čo nemá hodnotu. To je o ničom cenofka.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať