ACER_112023 ACER_112023 ACER_112023

Inovujte na Microsoft Office 2021 a Windows 11 Pro od 10 € pre váš počítač na Godeal24

0

Microsoft Office a Windows Pro sú výkonné duo pre používateľov PC, no často prichádzajú za vysokú cenu. Špeciálny výpredaj Godeal24 vám dáva šancu ohodnotiť tieto produkty za prijateľnú cenu. S licenciou MS Office Pro 2021 len za 25 získate neobmedzený prístup k pravdepodobne najlepšiemu softvéru na zvýšenie produktivity na trhu, od Wordu, ktorý je hnacou silou v spracovaní dokumentov, až po Excel, ktorý dokáže zázraky pri triedení a analýze dát. a automatizácia. Zahŕňa aj ďalšie základné aplikácie, ako sú PowerPoint, Outlook a Teams. Na rozdiel od Microsoft 365 nebudete musieť platiť žiadne poplatky za predplatné, aby ste mohli používať ktorýkoľvek z programov. Váš nákup už prichádza s doživotnou licenciou, ktorá umožňuje dlhodobú hodnotu a úsporu nákladov. MS Office 2021 vyžaduje aktualizáciu operačného systému počítača buď na Windows 10 alebo Windows 11, najvýhodnejšiu ponuku získate aj za licenciu Windows od 7 €. Windows 11 Pro vybaví váš počítač množstvom pokročilých funkcií zabezpečenia, správy a produktivity, ktoré vylepšia váš celkový pracovný zážitok. Určite využite túto časovo obmedzenú ponuku.

Horúce produkty na zlepšenie vašej produktivity

Balík s viacerými kľúčmi uľahčuje inováciu vášho systému.

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! ( kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať