CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Kreslo pre hráčov Nitro – your back in black

Tlačové správy
0

Genesis, obľúbená značka herného vybavenia, predstavuje nové modely kresiel pre hráčov počítačových hier Nitro 330 a Nitro 350 celé v čiernej farbe

Stoličky pre hráčov počítačových hier musia byť funkčné a pohodlné. Ich farba potom vyjadruje hráčovu osobnosť. Genesis pridáva ďalšie farebné kombinácie do produktovej rady kresiel pre hráčov Nitro, tentoraz kompletne čiernu.

Modely kresiel pre hráčov počítačových hier Nitro 330 a Nitro 350 boli dodávané vo farebných kombináciách, čierno-červenej a čierno-modrej. Teraz budú dostupné aj v úplne čiernom prevedení. Ďalej sa pripravuje kombinácia čierno-zelená. Úplné čierne prevedenie bude ďalej rozšírené na ďalšie modely kresiel pre hráčov tejto značky.

Modely Nitro 550 a 330 sa vyznačujú profilovaným čalúnením, mäkkými výstelkami opierok a penovou výplňou sedáku aj chrbtovej časti kresla. Oba modely umožňujú hráčom nastaviť jednotlivé ovládacie prvky kresiel, ako je výška, sklon atď. Je to práve variabilita nastavenia, ktorá vedie k obchodnému úspechu týchto kresiel.

Cena a dostupnosť:
Herné kreslo Genesis Nitro 330 je dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov.
Doporučená koncová cena vrátane DPH je 159 EUR, pre model Nitro 550  je 204 EUR.

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Nitro Genesis

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať