NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Lenovo a Google ohlásili spoluprácu na Daydream Standalone VR headsete

Tlačové správy
0

Lenovo a Google sa opäť spojili. Tento raz aby spoločne priniesli nový produkt virtuálnej reality navrhnutý pre bežných zákazníkov.

 Prinášame vám prvé náhľady Daydream Standalone headsetu. Pôjde o jedno z prvých zariadení s WorldSense™, ktoré vám umožní pohybovať sa v priestore a objavovať virtuálne prostredie, akoby ste boli priamo v ňom: uhýbali sa, mávali a vyskakovali pre dosiahnutie ešte intenzívnejšieho zážitku. Tento produkt reprezentuje najnovšiu spoluprácu medzi našimi spoločnosťami. Možno si pamätáte Lenovo Phab 2 Pro, prvý smartfón s funkciou Tango, ktorý sme predstavili v roku 2016. Kým Phab 2 Pro umožnil využívať AR v smartfónoch, tento samostatný headset je navrhnutý špecificky pre intenzívnu VR.

Čo je Standalone VR headset?
Iné podobné VR zariadenia si vyžadujú komplexné nastavenia spoliehajúce sa na externé senzory (standalone headsety majú zabudované senzory). Náš Standalone headset zintenzívňuje prežívanie VR. Stačí ho zdvihnúť a hrať.

Je to úplne iné ako Daydream VR pre smartfóny, nakoľko WorldSense vnáša prirodzenosť pohybov do 3D prostredia. Uhýbajte sa pri vybíjanej alebo uskakujte do strán, aby ste sa vyhli nepriateľom, keď sa začnú približovať k vašej pozícii.

Bežní zákazníci tak čoskoro získajú možnosť intenzívnych zážitkov vo virtuálnej realite. Vývojári budú môcť zasa odomknúť funkcie, ktoré väčšina zákazníkov nikdy predtým nezažila.

Tešíme sa, že virtuálna realita, jednoduchá na použitie a plná zážitkov, sa k vám dostane už čoskoro. Dúfame, že aj vy sa tešíte rovnako.

Sľubujeme, že vám skoro prinesieme ďalšie informácie. Ak chcete sledovať ďalší vývoj v tejto oblasti, zaregistrujte sa tu na odber noviniek.

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo Google

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať