PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Leto so XIAOMI

2

Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Robotické vysávače s utieraním podlahy nie sú novinka. Robot Vacuum-Mop 2 Pro však oproti ostatným podporuje takzvané vibračné mopovanie. Neťahá za sebou vlhkú handričku, ale vibráciami čistí aj odolnejšie nečistoty. Okrem toho je vybavený laserovou navigáciou LDS na presné rozoznávanie až piatich rôznych poschodí a efektívnejšie vysávanie s výkonom až 3000 Pa. So svojou 5200 mAh batériou však aj na jedno nabitie zvláda vyčistiť plochu do 150 štvorcových metrov. To všetko sa jednoducho ovláda aj cez mobilnú aplikáciu Mi Home.

Cena: 409 €
Nájdete na: www.mi-store.sk

Redmi Buds 3 Pro

Čo by mali ponúkať ideálne bezdrôtové slúchadlá do uší? Kvalitný zvuk, aktívne potlačenie okolitého hluku a dobrú výdrž? To všetko spĺňajú Buds 3 Pro od Redmi. Konkrétne ide o inteligentné ANC, ktoré automaticky nastavuje úroveň tlmenia hluku alebo naopak, zvýrazní ľudský hlas. Slúchadlá vydržia až 28 hodín prehrávania hudby aj vďaka bezdrôtovo dobíjaciemu puzdru. Navyše ponúkajú párovanie k dvom zariadeniam súčasne, dotykové ovládanie či odolnosť IPX4 na športovanie. A ak sa drobné slúchadlo niekde zakotúľa, cez mobilnú aplikáciu ho ľahko nájdete.

Cena: 69,90 €

Redmi Smart Band Pro

Jeden z cenovo najdostupnejších fitnes náramkov na trhu je vybavený plnofarebným 1,47-palcovým displejom AMOLED s rozlíšením 198 × 368 pixelov a maximálnym jasom až 450 nitov na pohodlnú čitateľnosť aj na priamom slnku. A čo je najhlavnejšie, svojimi senzormi vie presne merať tep srdca, saturáciu kyslíka v krvi a ponúka meranie 15 profesionálnych športových režimov a ďalších 110 rôznych fyzických aktivít v 15-gramovom tele s odolnosťou 5 ATM a výdržou 2 až 3 týždne na jedno nabitie.

Cena: 19,90 €
Nájdete na: www.mi-store.sk

Xiaomi Smart Air Purifier 4

Čistejšia a zdravšia domácnosť alebo kancelária si vyžaduje aj starostlivosť o vzduch. Smart čistička štvrtej generácie od Xiaomi sa o to postará v elegantnom tele, ktoré čistí ovzdušie v priestore s plochou od 28 do 48 štvorcových metrov. Inak povedané, prefiltruje 6660 litrov vzduchu za minútu. Zlepšený filter zachytí až 99,97 % čiastočiek peľu, prachu a iných nečistôt do veľkosti 0,3 μm. Prehľad o kvalite vzduchu máte nielen na displeji OLED, ale aj v aplikácii Mi Home.

Cena: 179 €
Nájdete na: www.mi-store.sk

Zobrazit Galériu

XIAOMI

Všetky autorove články

2 komentáre

Dík za článok, ste fajn nextech. reakcia na: Leto so XIAOMI

15.7.2022 17:07
Dík za článok, ste super.
Reagovať

Namiesto tejto čističky sme si kúpili Ionic Care Triton X6, má filter, ktorý sa vytiahne a vysprchuje v sprche. Je lepší. reakcia na: Leto so XIAOMI

15.7.2022 12:07
IonicCare Triton X6 za 139€ je lepšia čistička, môžeš vybrať filter a vysprchovať ho v sprche. Skrátka naj. Z vašj ponuky sa oplatí len smart náramok za 16€ Nič iné odtiaľto nechceme. Dražoba.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať