CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Metro ON/ROCK Line 2024 prináša nový pohľad na výstavbu rezidenčných štvrtí.

Tlačové správy
0

20. a 21. júna 2024 sa v AquaCity v Poprade po 17-krát stretne komunita IT profesionálov, tento raz doplnená o špičkových odborníkov z reality. Spolu s odborným partnerom Slovenska Komorou Architektov nám prinesie generálneho partnera Slovanet a Phillip nový pohľad na budovanie bytových domov a celých rezidenčných štvrtí.

SAMSUNG_07M Advertisement

To že samotná budova môže výrazne zlepšiť život obyvateľov bez veľkých investícií do technológií, priblížiť sa nám mladá spoločnosť spod Tatier – Phillip as Ako správne navrhnúť jednotlivé celky fyzickej a kybernetickej bezpečnosti, prepojiť energetické dáta aj za účelom ochrany majetku, alebo zvýšiť komfort bývanie s dôrazom na aplikáciu andragogiky a evanjelizácie o ekonomicky efektívnom bývaní, sú práve odlišnosti prístupu k obyvateľom nových obytných celkov.

Tohtoročná téma „ROCK“ má v spojení s konferenciou až tri významy. „ROCK“ ako základný kameň budov a miest, adrenalínový symbol dosahovania najvyšších cieľov v spojeniach s Tatranskými štítmi a nakoniec aj štýl muziky, ktorý inšpiruje ľudí po celom svete. Preto na konferenciu prijali pozvanie nielen zástupcovia významných developerských projektov, ale i dobyvateľ a najvýznamnejší slovenský výškový horolezec Peter Hámor.

Partneri však svoje poznatky zaostria aj na iné témy, ako je napríklad vhodná voľba energetického mixu pri realizácii nových mestských častí, alebo stratégia pri výstavbe moderných zdravotníckych zariadení. Účastníci zároveň nazrú do budúcnosti trendov v rezidenčnom bývaní a najnovších technológiách pre konvergenciu komunikačných sietí. Holandský futurista Arash Azami nám priblíži víziu boja proti energetickej chudobe, resp. ako prepojiť energetické zdroje a dosiahnuť vyššiu dostupnosť pre všetkých ľudí na tejto planéte.

"Na základe skúseností z minulého roka môžem potvrdiť, že obnova medzinárodných vzťahov po „kovidovej prestávke“ je cesta, ktorá pomáha nielen nášmu regiónu, ale aj samotnej Európe. Zakomponovanie nášho školstva a mládeže do procesu je pre našu budúcnosť kľúčové. Ak prepojíte futuristov, vizionárov a inšpiratívnych ľudí s našou mladou generáciou, dopad na celú spoločnosť môže byť enormný." hovorí Ján Michlík, organizátor konferencie.

Kompletný program technologickej konferencie Metro ON /ROCK Line 2024 a ďalšie dôležité informácie a fotky nájdete na internetovej stránke www.metroonline.sk .

 

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať