ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Na súťaži AI krásky sveta získa víťazka 13-tisíc dolárov. Kto však skutočne dostane výhru?

0

Miss AI s peňažnými cenami v hodnote viac ako 20 000 dolárov je prvá súťaž krásy na svete pre modelky vytvorené umelou inteligenciou. Fanvue, platforma sociálnych médií založená na predplatnom, naplánovala svoje podujatie na máj. Súťažiace budú hodnotené podľa ich krásy, techniky a vplyvu. Ide o odnož súťaže World AI Creator Awards, ktorá oceňuje tvorcov obsahu s umelou inteligenciou na celom svete.

Tentoraz privíta digitálne divy, ktoré boli navrhnuté tak, aby oslnili oko, myseľ a internet. Porota bude zložená z ľudí, ako je historička súťaží krásy Sally-Ann Fawcettová, ale aj z AI influenceriek, ako sú Aitana Lopez a Emily Pellegrini. Aitana Lopez je 25-ročná ružovovlasá AI fitnes modelka, ktorá má na Instagrame viac ako 306 000 fanúšikov a vďaka svojim sexi príspevkom mesačne zinkasuje viac ako 11 000 dolárov.

Brunetka Emily Pellegrini, ktorá je dieťaťom tvorcov Fanvue, zarobila za prvých šesť týždňov svojej kariéry 10 000 dolárov. 

Súťažiace budú hodnotené na základe niektorých klasických aspektov krásy, vyrovnanosti a jedinečných odpovedí na sériu otázok. Získajú body za svoju zručnosť, ako aj implementáciu nástrojov umelej inteligencie použitých na vytvorenie týchto majstrovských digitálnych diel. Spoločenský vplyv sa bude hodnotiť na základe počtu ich interakcií s fanúšikmi či rýchlosti rastu publika.

Najlepší bot získa odmenu vo výške 13 000 dolárov, ktorá zahŕňa šek na 5000 dolárov, štipendium na mentorovanie vo výške 3000 dolárov a podporu vzťahov s verejnosťou vo výške 5000 dolárov. AI modelky súťažiace o tituly musia byť „na 100 % vytvorené umelou inteligenciou“, aby sa mohli uchádzať o peniaze. Majstri, ktorí stoja za týmito dielami, musia mať minimálne 18 rokov. A hoci súťažia falošné krásky, výhry si v skutočnosti odnesú ich skutoční tvorcovia.

Zdroj: nypost.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať