Niceboy HIVE Podsie 2021: Fantastický zvuk pre šport, zábavu aj komunikáciu

2


Špeciálny projekt

Bezdrôtové slúchadlá z radu HIVE Podsie 2021 od značky Niceboy majú skvelý zvuk, dlhú výdrž a sú odolné proti prachu aj vode. Ich ovládanie je jednoduché – stačí sa ich dotknúť.


Potešenie z čistého zvuku

Slúchadlá HIVE Podsie 2021 ponúkajú zážitok z počúvania hudby či podcastov v špičkovej kvalite. Vďaka najnovším technológiám (kodeku AAC v kombinácii s kodekom SBC, verzie Bluetooth 5.1) sa zvuk nijako nedeformuje, nedochádza k stratám pri jeho prenose, takže je možné si vychutnať zvuk s hlbokými basmi aj čistými výškami.

Vydržia maratón, prach aj dážď

Slúchadlá vydržia na jedno nabitie hrať 9,5 hodiny, a pretože ich puzdro môže fungovať aj ako dokovacia stanica, máte tak so sebou na cesty rovno 35 hodín prevádzky.
Vďaka krytiu IP54 sú slúchadlá odolné proti vniknutiu prachu a neublíži im ani dážď alebo pot. Môžete sa tak na ne spoľahnúť dlhé hodiny tréningu alebo počúvania, a to aj v náročných podmienkach – v daždi aj pri ceste prašným terénom.


Rýchle nabíjanie a sloboda pohybu

Bezdrôtové slúchadlá HIVE Podsie 2021 môžete rýchlo nabiť pomocou USB-C kábla, ktorý je súčasťou balenia. Vlastnosť True Wireless ponúka absolútnu slobodu v pohybe, v ktorom vás neobmedzujú žiadne káble.


Pohodlné používanie

Slúchadlá HIVE Podsie 2021 sa ovládajú intuitívne dotykom, ich prostredníctvom tak môžete ovládať hlasitosť, prepínať medzi skladbami alebo prijať hovor. Po vytiahnutí z puzdra sa potom automaticky spárujú.
 

Slúchadlá možno zakúpiť na https://niceboy.eu/sk/produkty/hive-podsie-2021

Zobrazit Galériu

Niceboy

Všetky autorove články

2 komentáre

smej reakcia na: Niceboy HIVE Podsie 2021: Fantastický zvuk pre šport, zábavu aj komunikáciu

25.6.2021 01:06
smejd s nizkou kvalitou a premrstenou cenou.
Reagovať

RE: si zatazeny na zadieranie v diskusiach, daj sa liecit, v Pezinku maju na to psychiatricke oddelenie reakcia na: smej

26.6.2021 13:06
Vraj v Pezinku takych zadieracov ako si ty liecia, mal by si tam zajst.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať