SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Nové vlajkové hodinky Huawei Watch GT 3 pre dámy aj pánov

0

Nové smart hodinky sú nielen technologickým a dizajnovým skvostom, ale využívajú prestížne materiály keramiku či titán Hodinky majú veľký displej, 14-dňovou výdrž batérie a majú implementovanú aj funkciu EKG, ktorá vďaka technológii monitorovania údajov TruSeen 5.0+ uľahčuje podporu presného merania zdravia srdca, ako aj monitorovanie hladiny kyslíka v krvi. Hodinky intenzívne testujeme, takže čoskoro prinesieme aj recenziu.

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition majú 1,43-palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 466 x 466 pixelov a vyšším jasom ako mali predchádzajúce verzie.

Pevné, no ľahké titánové puzdro bolo vyleštené na trojrozmerný povrch a navrhnuté tak, aby odolalo skúške času. Displej je vyrobený zo zafírového skla a high-tech keramiky na zadnej strane, ktorá prešla 60-krokovým procesom, kým sa zo zirkónového keramického prášku stal hotový produkt. Hodinky majú dotykovú 3D otočnú korunku v štýle tradičných hodiniek, čím užívateľovi umožňuje približovať a odďaľovať zobrazenie displeja a posúvať sa cez rôzne rozhrania alebo upravovať nastavenia. Tlačidlo EKG využíva systém titánového matného povlaku a materiálov signálnych elektród s vysokou presnosťou, ktoré dokážu presne zaznamenať údaje EKG, čo umožňuje zbierať údaje EKG kedykoľvek a kdekoľvek.

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition - jednoduchosť keramiky dopĺňa čaro kovu. Dizajnéri sa inšpirovali Botticelliho dielom Zrodenie Venuše, takže hodinky majú rám so zlatým a strieborným vzorom mušlí a 24 vĺn.

Keramické telo prešlo 10-dňovým procesom a 13 brúseniami, pričom bolo vyleštené diamantovými brusivami, takže hodinky žiaria prirodzeným leskom v oslnivej bielej. High-tech keramika je nielen krásna, ale aj vysoko odolná voči korózii a teplu. Kvetinový ciferník hodiniek mení svoj tvar v priebehu hodín – rozkvitá a zatvára sa, čím  vytvára zaujímavý detail, ktorý symbolizuje plynutie času. Zafírové sklo je odolné voči poškriabaniu a rozbitiu. Zafírové sklíčko je použité aj v senzore keramického zadného plášťa pre lepší prienik svetla a presné sledovanie srdcového tepu. Materiály šetrné k pokožke umožňujú automatickú detekciu akejkoľvek zmeny teploty. Aj tieto hodinky majú EKG tlačidlo  a 3D otočnú korunku, ktoré sú dokonale prispôsobené elegantnému, ženskému štýlu. Táto verzia má 1,32-palcový farebný displej AMOLED HD s rozlíšením 466 x 466 pixelov, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Novinka je k dispozícii s celým radom ciferníkov, ktoré sa hodia ku každému štýlu.

Séria Huawei Watch GT 3 Pro zdedila dlhú výdrž batérie. V prípade Titanium Edition je to až 14 dní (alebo 8 dní v režime intenzívneho používania), zatiaľ čo verzia Ceramic Edition sa môže pochváliť výdržou batérie až 7 dní (alebo 4 dni pri intenzívnom používaní). Bezdrôtové nabíjanie je o 30 % rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s Watch GT 2 Pro

Jednou z hlavných funkcií smart hodiniek je sledovanie zdravotného stavu. Huawei Watch GT 3 Pro prichádzajú s novými a presnejšími zdravotnými funkciami. Jednou z nich je aj funkcia elektrokardiogramu (EKG). Aplikácia EKG od spoločnosti Huawei umožňuje meranie EKG v reálnom čase. Poskytuje informácie o sínusovom rytme, fibrilácii predsiení a ešte oveľa viac. Okrem toho budú Huawei Watch GT 3 Pro podporovať aj detekciu arteriálnej stuhnutosti, ktorá dokáže detekovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a Huawei TruSeenTM 5.0+ vám umožní kedykoľvek zmerať hladinu kyslíka v krvi. Funkcia je už dostupná na vybraných trhoch a v najbližších mesiacoch sa rozšíri aj na európske trhy.

Huawei Watch GT 3 Pro ponúka rad ďalších zdravotných funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať váš celkový zdravotný stav. S vylepšenou verziou technológie TruSeenTM 5.0+ sú hodinky schopné monitorovať srdcovú frekvenciu používateľa 24 hodín denne, a to s ešte väčšou presnosťou. Vďaka Huawei TruSleep 2.0 Watch GT 3 Series môžu užívatelia monitorovať štádiá spánku či frekvenciu srdcového tepu v reálnom čase, podrobne sledovať dýchanie počas spánku a získať hodnotenie kvality spánku každé ráno po prebudení, spolu s účinnými tipmi pre zlepšenie spánkového režimu.

Huawei Watch GT 3 Pro sú vybavené aj funkciou monitorovania menštruačného cyklu, ktorá sleduje ženský cyklus a pripomína vám ho vopred. Zariadenie prináša aj zdravotného asistenta – Healthy Living Shamrock. Prostredníctvom prispôsobených nastavení môžu používatelia dostávať pravidelné pripomienky týkajúce sa zdravotných problémov, denného príjmu vody, liekov, skorého spánku alebo objemu cvičenia. Vďaka funkcii Healthy Living Shamrock budú Huawei Watch GT 3 Pro tiež odosielať pripomienky pre zdravé životné návyky.

Nové hodinky zdedili športovú DNA série GT, no s vylepšenými hardvérovými a softvérovými možnosťami a ešte komplexnejšími športovými režimami. Hodinky majú vstavaný dvojpásmový päťsystémový GNSS a obsahujú päť hlavných satelitných systémov: GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Šport je spoločenská aktivita a Huawei Watch GT 3 Pro umožňuje používateľom zdieľať tréningy s priateľmi. Nech vás cvičenie zavedie kamkoľvek, hodinky dokážu držať krok s režimom offline a navigáciou Route Back, ktorá vám vždy pomôže vrátiť sa bezpečne domov.

Jednou z najzaujímavejších nových funkcií Huawei Watch GT 3 Pro je zvýšená odolnosť voči vode. Po 200 kolách testovania tlakom vody vyhovujú hodinky inžinierskej norme EN 13319 a dosahujú prelomový vodotesný výkon - zvládnu voľné potápanie až do hĺbky 30 metrov.

K dispozícii je aj nový režim voľného potápania, ktorý poskytuje informácie o potápaní v reálnom čase. Navyše, tréning apnoe s prispôsobiteľnými tabuľkami pomáha ako spoľahlivý tréningový asistent na zlepšenie schopností zadržiavania dychu.

Hodinky majú aj funkciu inteligentného plánovania behu. To znamená, že pomáhajú vytvoriť si osobný bežecký plán založený na fyzickej a bežeckej histórii v kombinácii s vašimi bežeckými a výkonnostnými cieľmi. Hodinky vyhodnotia dôležité údaje, ako je tempo, srdcová frekvencia, vzdialenosť a ďalšie a ponúknu profesionálne rady, ktoré sa s bežcom vyvíjajú. Tieto údaje synchronizujú s inými kompatibilnými zariadeniami vrátane viac ako 60 aplikácií na cvičenie z celého sveta, medzi nimi aj Runtastic a Komoot. Vďaka tomu sú nové Watch GT 3 Pro ideálnym spoločníkom pre váš tréning.

Ďalšie cvičebné režimy pokrývajú športové disciplíny od golfu, cez beh na lyžiach, až po voľný tréning, takže nech už vás zaujíma čokoľvek, Huawei Watch GT 3 Pro s vami vždy dokážu držať krok. K dispozícii je dostatok úložného priestoru, ako aj prehrávanie hudby cez Bluetooth, takže svoj zoznam skladieb na cvičenie môžete počúvať kedykoľvek a kdekoľvek.

So smart hodinkami nosíte na zápästí množstvo aplikácií, ktoré môžete využiť na tréning, hranie, zábavu a ďalšie aktivity. Huawei Watch GT 3 Pro podporujú Bluetooth hovory, inteligentného hlasového asistenta a ešte oveľa viac. Poskytnú prístup k množstvu aplikácií – od integrálnych, ktoré vám pomôžu spravovať váš deň, až po tie zábavné a sociálne, ktoré vám umožnia zostať v kontakte s vašimi priateľmi a blízkymi. To všetko zaisťuje batéria s dlhou výdržou a bezdrôtovým nabíjaním o 30 % rýchlejším ako u predchodcu. Huawei Watch GT 3 Pro sú schopné pracovať samostatne, no pre ešte lepší užívateľský zážitok sa odporúča spárovať ich so smartfónom. Hodinky sa dajú ľahko synchronizovať s každým smartfónom, bez ohľadu na to, či zariadenie beží na systéme Android alebo iOS.

Cena hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Predaj štartuje dnešným 18.5. a do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Huawei Watch GT 3 Pro

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať