SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Nový rad atramentových tlačiarní s formátom A3 a A4 pre firmy spĺňa vysoké požiadavky vyťažených pracovných skupín

Tlačové správy
0

Nový rad multifunkčných zariadení a tlačiarní WorkForce Pro od spoločnosti Epson prináša pre vyťažené kancelárie špeciálnu atramentovú technológiu s nízkym dopadom na životné prostredie, nenáročnou údržbu a vysokou produktivitou. Zariadenia sú určené pre malé pracovné skupiny, ktoré vyžadujú tlač vo formátoch A3 a A4. Modely WF-C8690, WF-C8610 a WF-C8190 ponúkajú vylepšený výkon pri tlači formátu A3 v danom segmente, zatiaľ čo modely WF-M5799DWF, WF-M5299DW a WF-M5298DW poskytujú rýchlu, spoľahlivú čiernobielu tlač vo formáte A4 s nízkymi celkovými nákladmi vlastníctva (TCO) a s vysokou vyťaženosťou.

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson CZ & SK, dodáva: „Tieto atramentové tlačiarne, predbiehajúce laserové zariadenia, šetria peniaze, energiu a čas a sú nabité funkciami pre vysokú produktivitu a správu dokumentov vo firmách. Boli navrhnuté špeciálne za účelom zníženia dopadu na životné prostredie, elimináciu údržby a zjednodušenie práce, ale zároveň však zostali zamerané predovšetkým na redukciu nákladov. Výhody nenáročnej údržby a šetrnosti k životnému prostrediu robia tieto zariadenia ideálnym riešením aj pre špecializované vertikálne trhy, ako sú napríklad vzdelávanie, zdravotníctvo, verejná správa a maloobchod, kde spĺňajú požiadavky na tlač a spoločenskú zodpovednosť.

Pre firemných zákazníkov hľadajúcich možnosť tlače vo formáte A3, ktorí však nevyžadujú veľmi vysokú vyťaženosť tlače, ktorá je bežná pri zariadení Enterprise alebo RIPS  od spoločnosti Epson, je rad WF-C8000 ideálny. Nielen, že rýchlo vytlačí bežné dokumenty formátu A4, s výstupom prvej strany (FPOT) za 5,5 sekundy, ale taktiež umožňuje široké využitie dokumentov formátu A3, ako sú napríklad interné letáky, návrhy brožúr ku korektúre, tabuľky programu Excel, stavebné plány, pracovné listy pre triedy, brožúry a veľa ďalšieho.

Rad WF-M5000 spĺňa požiadavky firiem vyžadujúcich výkonné riešenie pre čiernobielu tlač s konkurencieschopnými nákladmi na celkové vlastníctvo na použitie v malých pracovných skupinách s vysokým objemom tlače. Vyťaženosť atramentu je ohromujúcich 40 000 strán – najviac v tomto segmente.[1]

Tento rad pomáha k dosahovaniu nízkych nákladov na celkové vlastníctvo a súčasne je nenáročný na údržbu. Tlač bez zahrievania a kontaktov navyše umožňuje veľkú flexibilitu pri voľbe média.

Produkty tohto radu využívajú minimálne o 90 % menej energie oproti podobným laserovým modelom[2], pomáhajú redukovať dopad na životné prostredie a znižovať náklady užívateľa na energiu. A pritom stále vytlačia prvú stranu za 4,8 sekundy, čo je menej ako pri podobných laserových modelov.[3]

Vzhľadom nato, že tieto tlačiarne sú navrhnuté predovšetkým pre firmy, oba rady ponúkajú  software a nástroje na splnenie rôznych potrieb užívateľov. Nástroje a softvér, ako je Epson Print Admin, Document Capture Pro[4] a Správca zariadenia Epson, pridávajú zariadeniu ďalšie funkcie, ktoré nie sú ohraničené iba pre tlač a skenovanie. Epson Open Platform[5] a naša spolupráca s nezávislými dodávateľmi softwaru prinášajú ďalšie riešenia, ako je, softvér pre správu tlače PaperCut.

 

Kľúčové vlastnosti
WF-C8690
WF-C8610
WF-C8190
Rýchla tlač až 34 str./min čiernobielo i farebne (24 str./min ISO);
PDL, vrátane pokročilých nastavení PCL 5 a 6 (offset, preskočenie prázdnej stránky, font) a PostScript 3;
GDI;●
Multifunkčná/jednoúčelová;
Multifunkčná
Multifunkčná
Jednoúčelová
Maximálna kapacita papieru 1 835 strán;
Kratšia doba čakania vďaka výstupu prvej strany za 5,5 s (v pohotovostnom režime);
Spotrebný materiál: veľká čierna náplň s kapacitou až 11 500 strán / veľká farebná náplň až 8 000 strán;
Epson Connect;
Gigabit Ethernet / Wi-Fi Direct / NFC;
Skenovanie do e-mailu, na server FTP, do sieťovej zložky bez PC;
-
Automatická obojstranná tlač;
Webová konfigurácia;
Podpora adresára LDAP;
-
Priama tlač z USB / skenovanie;
Iba tlač
Tlač strán v opačnom poradí z Mainframe – správne upravenie poradia tlačových úloh odoslaných zo starších systémov;
Technológia PrecisionCore;
Automatický podávač (ADF) pre obojstrannú tlač;
-
Jednopriechodové obojstranné skenovanie s automatickým podávačom;
-
Funkcia hlásenia faxu formou miniatúry;
-
Ľahké ovládanie s 5palcovou farebnou dotykovou obrazovkou;
2,4palce;
Splnenie podmienok programu ENERGY STAR
 
[1] Priemerná vyťaženosť strán. Skutočná vyťaženosť sa môže líšiť v závislosti od vytlačených obrazových materiálov a podmienkach užívania. Ďalšie informácie nájdete na www.epson.eu/pageyield. Porovnanie s dvadsiatimi najpredávanejšími čiernobielymi laserovými tlačiarňami v západnej, strednej a východnej Európe s rýchlosťou tlače 21 až 45 strán za minútu podľa určenej IDC za 12 mesiacov až do decembra 2017. Zdroj dát: BLI alebo webové stránky výrobcov.
[2] Porovnanie s desiatimi najpredávanejšími čiernobielymi laserovými tlačiarňami v západnej, strednej a východnej Európe  s rýchlosťou tlače 21 až 45 strán za minútu podľa určenej IDC za 12 mesiacov až do decembra 2017. Zdroj dát: BLI alebo webové stránky.
[3] Porovnanie s desiatimi najpredávanejšími čiernobielymi laserovými tlačiarňami v západnej, strednej a východnej Európe  s rýchlosťou tlače 21 až 45 strán za minútu podľa určenej IDC za 12 mesiacov až do decembra 2017. Zdroj dát: BLI alebo webové stránky.
[4] Iba pri multifunkčných zariadeniach.
[5] Kompatibilný iba s multifunkčnými zariadeniami PCL/PS.
Zobrazit Galériu

PRime time, s.r.o.

Všetky autorove články
atramentova tlaciaren tlač A3 A4 naklady

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať