SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

OLED TELEVÍZORY PANASONIC NA ROK 2019 SÚ ODPORÚČANÉ A CERTIFIKOVANÉ PRE NETFLIX

Tlačové správy
0

OLED TELEVÍZORYSp            Spoločnosť Panasonic oznámila, že všetky jej OLED televízory na rok 2019 boli certifikované ako televízory odporúčané spoločnosťou Netflix.

Označenie "Netflix odporúča" pomáha zákazníkom rozpoznať, ktoré televízory poskytujú divákom Netflix výrazne lepší zážitok. U takto označených televízorov je dôsledne otestovaný výkon, jednoduché používanie a ďalšie vylepšenia, ktoré divákovi online platformy Netflix spríjemnia sledovanie obľúbeného programu.

Televízory Panasonic sú tak skvelou voľbou pre milovníkov filmov, pretože patria medzi vybraný počet modelov, ktoré sú nielen certifikované ako odporúčané televízory pre Netflix, ale tiež podporujú špeciálny kalibrovaný obrazový režim pre Netflix. Ten prispôsobí nastavenie obrazovky rovnakým spôsobom, akým tvorcovia kalibrujú svoje televízory v postprodučných štúdiách. Divákovi tak OLED televízory Panasonic prinášajú obrazovú kvalitu filmového štúdia priamo do obývacej izby.

Panasonic minulý mesiac oznámil, že taktiež LCD televízory radov GX940, GX900 a GX800 boli v Európe certifikované ako televízory odporúčané online platformou Netflix.

Televízory Panasonic certifikované pre Netflix

OLED TV

Rad GZ2000

Rad GZ1500

Rad GZ1000

Rad GZ950

LCD TV

Rad GX940

Rad GX900

Rad GX800

 

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať